Marta Cieplak 14 stycznia 2018 15:00
1/11
Gwiazdy przefarbowane na blond
Copyright @Getty Images
1/11

 

O włosach w kolorze blond marzy niemal każda kobieta na świecie! Mówi się przecież, że to właśnie blondynki bawią się najlepiej:-) Czy taka jest prawda pewnie nigdy się nie dowiemy, ale możemy sprawdzić, komu jasny kolor włosów rzeczywiście pasuje, a u kogo okazał się porażką.

 

W 2017 roku na platynowy blond przefarbowało się kilkanaście gwiazd, w tym obie siostry Kardashian, Emma Stone czy Emilia Clarke, która po latach gry w serialu Gra o tron postanowiła w końcu mieć takie same włosy jak jej bohaterka. Niektóre z nich, jak Zoe Kravitz, dość szybko wróciły do naturalnego koloru, inne są mu wierne.

 

Kim Kardashian na Instagramie zdradziła, że jej metamorfoza to było kilkanaście godzin pracy z kilkudniową przerwą na regenerację dla włosów. Bo warto mieć świadomość, że dekoloryzacja z ciemnych włosów to ogromne wyzwanie. Aby kosmyki nie zostały zniszczone, warto zastosować preparaty chroniące wiązania siarczkowe we włosach, takie jak Olapelx czy Smartbond. Tylko dzięki nim włosy będą po takiej zmianie w dobrej formie.

 

W zależności od tego, na jaki blond planujesz się przefarbować pamiętaj, żeby stosować właściwe kosmetyki. Przy platynie konieczne będą tzw. srebrne szampony niwelujące żółte refleksy, a przy złotych blondach, które będą najmodniejsze wiosną i latem 2018, szampony do włosów koloryzowanych, które przedłużą trwałość koloru i jego blask.

 

W naszej galerii znajdziesz gwiazdy, które w zeszłym roku zdecydowały się na blond! Która waszym zdaniem wygląda najlepiej?

 

Zobacz także: Chcesz zachwycać blond włosami? Oto 6 najlepszych srebrnych szamponów, które pokochasz!

3/11
Irina Shayk
Copyright @Getty Images, Instagram
3/11
5/11
Khloe Kardashian
Copyright @Getty Images
5/11
9/11
Solange Knowles
Copyright @Getty Images
9/11

 

W przypadku siostry Beyonce, Solange Knowles, jasne włosy to był raczej nieudany eksperyment…

 

Zobacz także: Operacje plastyczne czy nieuzasadniony hejt? Najnowsze zdjęcia 64-letniej Brigitte Macron budzą duże emocje. Dlaczego?

10/11
Vanessa Hudgens
Copyright @Getty Images
10/11
11/11
Zoe Kravitz
Copyright @Getty Images
11/11

 

Zoe Kravitz, córkę Lenny'ego Kravitza, możemy ostatnio podziwiać w serialu „Wielkie kłamstewka”.

 

Polecamy też: Operacje plastyczne czy nieuzasadniony hejt? Najnowsze zdjęcia 64-letniej Brigitte Macron budzą duże emocje. Dlaczego?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.