Marta Cieplak 9 stycznia 2018 13:00
1/12
Kendal Jenner
Copyright @Getty Images
1/12

 

Kendall Jenner zaszokowała fanów pokazując się na gali rozdania Złotych Globów z… widocznymi bliznami po trądziku i kilkoma niedoskonałościami na skórze. Ale hejterom szybko i skutecznie zamknęła usta!

 

Kendall Jenner: it-girl z trądzikiem!

Kendall na gali Złotych Globów 2018 pokazała się w zjawiskowej sukni, fryzurze w stylu out of bed i delikatnym makijażu. Wyglądała świetnie! Choć rzeczywiście wyjątkowo widoczne były zmiany na skórze związane z trądzikiem, z którym modelka boryka się od lat. Na twitterze jedna z fanek napisała:

 

@Kendall Jenner z dumą pozująca z trądzikiem i wciąż wyglądająca jak gwiazda, to dla wielu dziewczyn  świetna lekcja.

 

A Kendal odpowiedziała jej:

 

„Nigdy nie pozwól, by to gó... Cię powstrzymało!”.

 

To zresztą nie pierwszy raz, gdy celebrytka wypowiada się na temat tego problemu. Kilka lat temu tak pisała o trądziku na swoim blogu:

 

„Miałam straszny trądzik, gdy byłam młodsza. To zupełnie zrujnowało moją samoocenę. Nawet wstydziłam się patrzeć ludziom w oczy, gdy z nimi rozmawiałam. Czułam się jak wyrzutek. Kiedy mówiłam, twarz zasłaniałam dłonią. (...) Nawet gdy stan mojej skóry się poprawił, dużo czasu zajęło mi by poczuć się dobrze w swojej skórze i odzyskać pewność siebie. Zrozumiałam, że to część życia i nie definiuje tego, kim jestem”.

 

Tym samym Kendall dołączyła do sporej grupy gwiazd, które otwarcie mówią o swoich problemach ze skórą. Wśród nich jest m.in. piosenkarka Lorde, która na twiterze opublikowała swoje dwa zdjęcia – przed i po retuszu podpisując je: „Pamiętajcie, że skazy są OK!”.

 

 

O swojej walce z niedoskonałościami wypowiadała się także aktorka Bella Thorne:

 

„Walczyłam z trądzikiem przez długi czas. Płakałam co noc, bo myślałam, że wyglądam okropnie. Czytałam komentarze na temat mojej twarzy, skóry nosa, oczu, a nawet znamion, których ludzie nie akceptują. A przecież nakładanie mocnego makijażu na trądzik tylko pogarsza sprawę”.

 

W naszej galerii znajdziesz zdjęcia kilkunastu gwiazd, które też borykają się z trądzikiem!

 

2/12
Scarlett Johansson
Copyright @Getty Images
2/12

Scarlett Johansson

Aktorka walczy z trądzikiem od lat, ale jak widać bywa różnie. Poza właściwą pielęgnacją Johansson bardzo dba o czystość akcesoriów do makijażu i myje pędzle po każdym użyciu. Bo to na nich bardzo łatwo rozwijają się bakterie!

Zobacz także: 5 skutecznych sposobów na walkę z trądzikiem!

3/12
Rihanna
Copyright @Getty Images
3/12

Rihanna

Piosenkarka przyznaje, że nie ma problemów ze skórą gdy nie pije alkoholu. Dodatkowo stosuje tez trik: nakłada na usta szminkę w mocnym kolorze, która odciąga wzrok od niedoskonałości.

Zobacz także: Rihanna po miesiącu od premiery Fenty Beauty zarabia na kosmetykach dużo więcej niż Kylie Jenner. Jak to możliwe?

4/12
Miley Cyrus
Copyright @East News
4/12

Miley Cyrus

Piosenkarka stosuje bardzo znaną metodę na minimalizowanie niedoskonałości czyli... nakładanie na nie pasty do zębów, która ma działanie wysuszające.

5/12
Jessica Biel
Copyright @Getty Images
5/12

Jessica Biel

6/12
Eva Longoria
Copyright @Getty Images
6/12

Eva Longoria

Aktorka przyznaje, ze miewa kłopoty ze skórą, ale twierdzi, że podstawą jest jej właściwe nawilżenie. Dlatego inwestuje w dobre kremy.

Zobacz także: Eva Longoria jest w ciąży! Gwiazda „Gotowych na wszystko” zdradziła płeć dziecka!

7/12
Penelope Cruz
Copyright @Getty Images
7/12

Penelope Cruz

8/12
Księżna Kate
Copyright @Getty Images
8/12

Księżna Kate

9/12
Anna Hathaway
Copyright @East News
9/12

Anne Hathaway

10/12
Cameron Diaz
Copyright @East News
10/12

Cameron Diaz

11/12
Justin Bieber
Copyright @East News
11/12

Justin Bieber

12/12
Christiano Ronaldo
Copyright @East News
12/12

Christiano Ronaldo

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.