ZE ŚWIATA URODY

Top modelki promują naturalność i... pokazują trądzik!

One też zmagają się z niedoskonałościami

Aleksandra Charzewska 20 listopada 2018 07:59

Kiedyś widok gwiazdy bez makijażu był ogromną rzadkością, dziś nikogo już nie szokuje. W mediach społecznościowych zapanowała naturalność, a znane i cenione zaczęły częściej pokazywać swoje prawdziwe oblicza. Top modelki poszły jednak o jeden krok dalej i dzielą się z obserwatorami również zdjęciami z trądzikiem.  

Taylor Hill pokazuje się bez makijażu na Instagramie

Takich zdjęć na profilu Taylor Hill nikt się nie spodziewał. Modelka zazwyczaj udostępnia zdjęcia z sesji i wybiegu, na których zawsze wygląda oszałamiająco pięknie. Zdjęcia, które ostatnio opublikowała były zdumiewające. Na twarzy Hill wyraźnie widać czerwone krostki i rozszerzone pory. Takiej fotografii większość z użytkowniczek Instagrama pewnie by nie udostępniła, jednak Taylor zupełnie się nie przejmuje niedoskonałościami na swojej twarzy. Tą podstawą zachwyciła swoich fanów! Wszyscy podziwiają odwagę modelki, która pokazuje się bez grama kosmetyków i uświadamia, że nikt z nas nie jest doskonały.

Podobnie zachowała się niegdyś Kendall Jenner, która swój trądzik zaprezentowała na czerwonym dywanie Złotych Globów w 2017 roku. Ta postawa młodej modelki wywołała ogromną burzę komentarzy w mediach. I mimo że przykryte makijażem, jej niedoskonałości były pretekstem do dyskusji na temat standardów piękna świecie show-biznesu.

Najważniejsze, aby zaakceptować się takim, jakim się jest. Jeżeli jednak trądzik to coś, czego chętnie byście się pozbyli warto zacząć od wizyty u dermatologa i zmiany kosmetyków. Sprawdźcie w galerii jakie kosmetyki do pielęgnacji problematycznej skóry warto wybrać.  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.