Foremniak
Fot. materiały prasowe
Ze świata urody

Znamy sekret pielęgnacji skóry zjawiskowej Małgorzaty Foremniak!

Sprawdź, czy znasz ten trik!

Marta Cieplak 9 maja 2018 17:25
Foremniak
Fot. materiały prasowe

Małgorzata Foremniak jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie pokochali ją za role w popularnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Wielką sympatię zyskała także po udziale w show Taniec z gwiazdami. Dziś jest uważana za ikonę stylu i wiele kobiet marzy o tym, by wyglądać tak jak ona. My wiemy jaki trik gwarantuje jej piękną, alabastrową skórę!

Sekret pielęgnacji Małgorzaty Foremniak

„Cenię kosmetyki naturalne, bo wiem, że są dobre dla mojej skóry. Dlatego w codziennej pielęgnacji sięgam po takie, które wykorzystują dobroczynne działanie roślin. Lubię kremy odżywcze, bogate w składniki aktywne. Ostatnio łączę krem z olejkiem do twarzy - dodając kilka kropli olejku, krem staje się bardziej esencjonalny. Pielęgnacja skóry jest wtedy dużo intensywniejsza. Jednym z takich duetów, które chętnie stosuję, jest krem i olejek z linii Kurkuma i Chia (Bielenda Botanic Spa Rituals)” zdradziła nam aktorka.

Ten trik poleca także wielu dermatologów i skin ekspertów, dlatego warto go wypróbować. Jeśli nie lubisz mieszać produktów, możesz najpierw nakładać olejek, a potem krem. Efekt będzie podobny.

Małgorzata Foremniak w nowej roli

Od kilku dni aktorka jest oficjalną ambasadorką marki Bielenda, więc wkrótce będziemy mogli podziwiać ją w nowych kampaniach promujących kosmetyki tej polskiej marki.

„Małgorzata Foremniak to świetna aktorka, silna i pewna siebie kobieta. Współpraca z taką osobowością jest dla nas kolejnym, ważnym krokiem w rozwoju firmy oraz w kluczowych działaniach promocyjnych. To będzie wyjątkowy projekt dla naszej marki” – mówi Marek Bielenda, Prezes Zarządu firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne.

A jak komentuje to sama Małgorzata Foremniak? „Bardzo się cieszę, że mogę rekomendować Polkom wyjątkową, polską markę, jaką jest Bielenda. Od dłuższego czasu obserwuję jej rozwój i mam pełne przekonanie o naturalności i skuteczności jej kosmetyków. Wspólnie zaczynamy fantastyczną przygodę, która jest dla mnie ogromną przyjemnością. Mam nadzieję, że takie właśnie emocje będą udziałem wszystkich kobiet, które tak jak ja, lubią i cenią kosmetyki Bielenda” – mówi.

Bardzo się cieszymy i czekamy na owoce tej pięknej współpracy! 

Zobacz zdjęcie z backstage'u sesji dla marki Bielenda

Foremniak
Fot. materiały prasowe
I wypróbuj olejek, który stosuje aktorka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.