Kim Kardashian o poronieniu o utracie dziecka
Fot. Instagram @kimkardashianwest
Z ŻYCIA GWIAZD

Kolejna zachcianka czy uzasadniona decyzja związana z traumatycznymi przeżyciami? Wiemy, dlaczego Kim Kardashian zdecydowała się na wynajęcie surogatki!

Konrad Szczęsny 21 stycznia 2018 18:00
Kim Kardashian o poronieniu o utracie dziecka
Fot. Instagram @kimkardashianwest

To musiał być dla nich ogromny cios. Co prawda Kim Kardashian i Kanye West w styczniu powitali świecie trzecie dziecko, jednak celebrycka para zdecydowała, że urodzi je wynajęta wcześniej surogatka. W ostatnim wywiadzie amerykańska gwiazda zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się urodzić naturalnie. Okoliczności tej decyzji były naprawdę dramatyczne.

Zobacz także: Dziewczynka czy chłopiec? Kim Kardashian wreszcie ujawniła płeć trzeciego dziecka i zorganizowała niesamowite baby shower!

Zobacz: Kim Kardashian i Kanye West zostali rodzicami! Znamy płeć dziecka!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kylie Jenner urodziła! Znamy płeć dziecka

Kim Kardashian o poronieniu

Kim Kardashian udzieliła poruszającego wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedziała o tym, dlaczego wraz z mężem, raperem Kanye Westem, nie zdecydowali się na trzecie dziecko poczęte metodą naturalną. Okoliczności wynajęcia surogatki były naprawdę dramatyczne.

Próbowaliśmy, ale straciłam dziecko. Surogatka była jedyną szansą. Znalezienie kogoś takiego było bardzo trudne”, zwierzyła się w najnowszym odcinku „Keeping Up With Kardashians”.

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka?! Para zdecydowała się na... To duże zaskoczenie!

Kim Kardashian o surogatce i trzecim dziecku

Okazuje się, że Kim Kardashian i Kanye West, którzy wychowują już dwójkę dzieci, dziewczynkę North i chłopca Sainta, szukali odpowiedniej surogatki... aż rok! Wszystko dlatego, że warunki, które stawiali, były bardzo restrykcyjne.

Zatrudnienie surogatki i znalezienie kogoś, komu naprawdę zaufasz jest znacznie trudniejsze, niż możesz sobie wyobrazić. Musisz mieć pewność, że prowadzi zdrowy tryb życia i ta osoba musi przejść testy psychologiczne. Minął mniej więcej rok, zanim przez to przeszliśmy”, zdradziła celebrytka.

Jednak trud się opłacił i kobieta, którą wynajęli, ma z nimi świetny kontakt.

Sądzę jednak, że nic nie dzieje się  bez powodu, ponieważ surogatka, którą wreszcie zaakceptowałam jest bardzo miłą osobą. Tak łatwo się z nią rozmawia i idealnie do nas pasuje”, zachwycała się w show celebrytka.

Zobacz: Dlaczego Kim Kardashian nie chce ujawnić tożsamości surogatki? Wiemy, jakie celebrytka ma wobec niej plany!

Trzecie dziecko Kim Kardashian. Jak ma na imię córeczka Kim i Westa?

Dziecko pary przyszło na świat 15 stycznia 2018 roku. Gwiazda poinformowała, że dziewczynka waży 3,35 kg. Kanye i ja z radością ogłaszamy narodziny naszej zdrowej, pięknej córeczki”, napisała szczęśliwa Kim  na swojej stronie internetowej. „Jesteśmy niewiarygodnie wdzięczni surogatce, która spełniła nasze marzenia dzięki największemu darowi, jaki można było ofiarować, a także wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom za ich szczególną opiekę. North i Saint są niesamowicie podekscytowani przyjściem na świat ich siostrzyczki”, dodała celebrytka. 

Kim Kardashian nazwała swoją córeczkę Chicago West! Imię ujawniła za pośrednictwem swojej aplikacji Kim Kardashian West App. Nie wytłumaczyła jednak, skąd taki wybór. Być może to na cześć miasta Chicago, w którym wychowywał się Kanye. W każdym razie, czteroletnia North i dwuletni Saint mówią na nią pieszczotliwie: „Chi”.

Polecamy też: Najnowsze zdjęcie w bikini zszokowało internautów! To koniec mitu idealnego ciała Kim Kardashian?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.