Kim Kardashian, Kanye West, trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka?! Para zdecydowała się na... To duże zaskoczenie!

Konrad Szczęsny 23 czerwca 2017 06:30
Kim Kardashian, Kanye West, trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa
Fot. Getty Images

Według najnowszych doniesień Kim Kardashian i Kanye West mają zostać rodzicami po raz trzeci! Gwiazdorska para, która wychowuje już córkę North i syna Sainta zdecydowała się na powiększenie rodziny już jakiś czas temu. Nie oznacza to jednak, że Kim Kardashian jest w trzeciej ciąży. Wraz z mężem zdecydowała się na... wynajęcie surogatki! Dlaczego?

Polecamy też: Kim Kardashian pragnie trzeciego dziecka nawet kosztem małżeństwa? „Ma na tym punkcie obsesję!”

Kim Kardashian i Kanye West wynajęli surogatkę

Kim Kardashian i Kanye West nie mogli niestety postarać się o trzecie dziecko metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych celebrytki. Kolejna ciążą stwarzałaby zagrożenie dla jej życia. W tej sytuacji para zdecydowała się wynająć surogatkę. Jak podaje serwis TMZ, Kim i Kanye podpisali już z nią stosowną umowę! Okazuje się, że proces selekcji był złożony: małżeństwo skontaktowało się z agencją, która pomogła im w wyselekcjonowaniu odpowiedniej kandydatki. Media dowiedziały się również, że umowa zawiera szereg zaleceń dla kobiety, która będzie w ciąży z ich dzieckiem.

Musi ona przestrzegać rygorystycznych zasad, takich jak np. picie maksymalnie jednej filiżanki kawy dziennie, zakazu farbowania włosów, zakazu współżycia kilka tygodni przed, jak i po zapłodnieniu, zakazu brania gorących kąpieli etc.”, zdradził informator .

Zobacz także: Kim Kardashian i Kanye West są w próbnej separacji. Czy zdecydują się na rozwód?

Ile Kim i Kanye zapłacili surogatce?

Okazuje się, że celebrycka para sowicie wynagrodziła surogatkę. Amerykańskie media podają, że Kim i Kanye zapłacili kobiecie 45 tysięcy dolarów (po 4,5 tysiąca za każdy miesiąc bycia w ciąży + jeden dodatkowy). Mało tego! W przypadku mnogiej ciąży celebryci obiecali surogatce... 5 tysięcy dolarów za każde kolejne dziecko. Zabezpieczenie pieniężne dotyczy również ewentualnych komplikacji i wynikających z nich problemów z płodnością – w przypadku ich wystąpienia kobieta otrzyma dodatkowe 4 tysiące dolarów. Z kolei agencja za pośrednictwo w poszukiwaniu surogatki zainkasowała bajońską sumę 69 tysięcy dolarów. 

Serwis HollywoodLife twierdzi, że zadowolona ze sfinalizowani transakcji jest szczególnie Kim Kardashian. Zgadzałoby się to z wcześniejszymi doniesieniami zagranicznych mediów, że celebrytka chciała trzeciego dziecka za wszelką cenę. Jej mąż jest natomiast nieco mniej optymistycznie nastawiony do tych planów. Być może ma to związek z jego licznymi problemami psychicznymi, o których prasa rozpisywała się zimą i wczesną wiosną. Kanye podobno boi się zaufać obcej kobiecie i obawia się, czy będzie to osoba odpowiedzialna, która nie narazi na żadne ryzyko nienarodzonego dziecka pary.  

Między nim a Kim dochodzi do spięć na tym tle. Jednak pomimo swoich obaw, wspiera cały proces. Kanye kocha swoją żonę i zrobi wszystko, aby była szczęśliwa. A ona chce mieć tak dużą rodzinę, jak ta, w której się wychowała”, podkreśla informator portalu.

Polecamy też: „Chwycił mnie i przeciągnął przez korytarz. Byłam w szlafroku, naga pod spodem”. Kim Kardashian o napadzie

Dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 r. Ich pierwsze dziecko, córka North West przyszła na świat w czerwcu 2013 r., natomiast syn Saint urodził się w grudniu 2015 r.

Polecamy też: Najnowsze zdjęcie w bikini zszokowało internautów! To koniec mitu idealnego ciała Kim Kardashian?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.