Weronika Kostyra 14 czerwca 2017 06:30
1/7
Kanye West i Kim Kardashian
Copyright @Instagram
1/7

 

Kanye West wrócił już do domu po tym, jak wyprowadził się, by nieco odpocząć od żony. Niedawno cała rodzina obchodziła na Bahamach 40 urodziny muzyka, a teraz para wyjechała razem do Tokio. Nie oznacza to jednak, że para jest całkowicie pogodzona. Kim Kardashian ponoć bardzo chciałaby zostać mamą po raz trzeci i jest to kość niezgody pomiędzy nią a jej mężem, ponieważ Kanye West nie chce na razie więcej dzieci, uważa że z córką i synem ich rodzina jest pełna, a ze względu na ich problemy małżeńskie nie jest to dobry moment na staranie się o dziecko. Są już rodzicami czteroletniej North i półtorarocznego Sainta. Para jest wciąż w próbnej separacji.

 

Nowa obsesja Kim Kardashian...

Podobno uparta chęć posiadania gromadki dzieci przez Kim jest kolejną przyczyną kryzysu ich związku. To marzenie jest teraz dla niej najważniejsze, ważniejsze nawet od utrzymania małżeństwa. Czuje się przygnębiona, że na razie nie może go zrealizować, dziecko stało się niemal jej obsesją. Problem polega na tym, że Kim nie może sama urodzić dziecka i potrzebowałaby surogatki. W swoim reality show pytała już nawet matkę oraz siostrę, czy mogłyby wyświadczyć jej taką przysługę.

 

Kanye nie może wytrzymać presji i spędza większość czasu z dala od rodziny. Pod koniec ubiegłego roku raper przyznał się także do depresji. Nic dziwnego, że nie chce stać się odpowiedzialny za kolejną osobę. Konflikt w małżeństwie znowu narasta…

 

„Kanye rzadko jest w pobliżu. Wychodzi z domu na długi czas w ciągu dnia. Praktycznie w ogóle nie spędzają czasu razem. Kim chciałaby rozmawiać tylko o kolejnym dziecku, a Kanye nie ma na tym punkcie obsesji jak ona. To ich od siebie oddala. - podał RadarOnline.

 

Zobacz także: Kim Kardashian i Kanye West są w próbnej separacji. Czy zdecydują się na rozwód?

2/7
Kim Kardashian
Copyright @Instagram
2/7

Kim Kardashian z dziećmi - czteroletnią North i półtorarocznym Saintem.

 

Zobacz także: Kim Kardashian zamieściła zdjęcia z dzieciństwa. Dlaczego przypomina fotografie zmarłego ojca?

4/7
Kim Kardashian
Copyright @Instagram
4/7
5/7
Kim Kardashian
Copyright @Instagram
5/7
6/7
Kim Kardashian
Copyright @Instagram
6/7
7/7
Kim Kardashian
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.