Kylie Jenner w ciąży, ciąże gwiazd
Fot. Instagram @kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI

Kylie Jenner urodziła! Znamy płeć dziecka

Konrad Szczęsny 4 lutego 2018 21:41
Kylie Jenner w ciąży, ciąże gwiazd
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner urodziła! Celebrytka, która przez cały okres jej trwania ukrywała ciążę, potwierdziła tę informację, zamieszczając wpis na Facebooku. Jak czują się mama i nowo narodzone dziecko?

Zobacz też: Kylie Jenner pokazała pierwsze zdjęcie córeczki po porodzie! Modelka zdradziła również jej imię 

Kylie Jenner pije alkohol i pali papierosy w ciąży?! Najnowsze zdjęcia Kardashianki wywołały wśród jej fanów falę krytyki. Słusznie?

Kylie Jenner urodziła! Kardashianka po raz pierwszy została matką. Wpis celebrytki na Instagramie i Facebooku

Kylie Jenner przeprosiła fanów, że trzymała swoją ciążę w tajemnicy. Jednocześnie potwierdziła, że chciała ten czas przeżyć z dala od błysku fleszy i medialnego zgiełku, skupiając się na przygotowaniach do roli matki. Podziękowała rodzinie i bliskim, że w tym szczególnym czasie wspierali ją i chronili jej prywatność, dbając również o dobro dziecka.

"Musiałam przygotować się do nowej roli w najbardziej pozytywny, pozbawiony stresu i zdrowy sposób, jaki znam. Ciąża to najpiękniejsze i najbardziej zmieniające życie doświadczenie, jakiego doznałam w życiu. Nigdy nie czułam się bardziej szczęśliwa i kochana. Dziękuję wam za zrozumienie", napisała Kylie Jenner.

Kiedy maleństwo przyszło na świat?

Zobacz też: Kolejna zachcianka czy uzasadniona decyzja związana z traumatycznymi przeżyciami? Wiemy, dlaczego Kim Kardashian zdecydowała się na wynajęcie surogatki!

Płeć dziecka Kylie Jenner

Kylie Jenner potwierdziła, że pierwszego lutego urodziła zdrową córeczkę. Póki co nie wiadomo, jaki imię Kardashianka wybrała dla swojego pierwszego dziecka. Jego ojcem jest prawdopodobnie wokalista Travis Scott.

Zamieściła również filmik, który ma być podsumowaniem dziewięciu ostatnich miesięcy.

Szczęśliwej mamie gratulujemy!

Zobacz też: Znamy imię córeczki Kim Kardashian i Kanye Westa! W ich przypadku już chyba nic nas nie zdziwi…

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.