Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian
O NICH JEST GŁOŚNO!

Znamy imię córeczki Kim Kardashian i Kanye Westa! W ich przypadku już chyba nic nas nie zdziwi…

Sylwia Olech 19 stycznia 2018 20:40
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian

 

Kim Kardashian West i Kanye West kilka dni temu po raz trzeci zostali rodzicami! Wynajęta przez parę surogatka urodziła im córeczkę. Od dnia narodzin trwają spekulacje, jak mała będzie miała na imię. Teraz już wiadomo: Chicago West! Zdziwieni?

 

Polecamy także: Od sekstaśmy do imperium wartego miliony dolarów! Ile naprawdę zarabia Kim Kardashian i jaki biznes prowadzi w ukryciu?

 

Imiona dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa

Trzeba przyznać, że Kim i Kanye mają fantazję… Swoją pierwszą córeczkę nazwali North West, synka Saint West, a teraz mamy Chicago West! Imię córeczki, która przyszła na świat 15 stycznia 2018, ujawniła dziś celebrytka za pośrednictwem swojej aplikacji Kim Kardashian West App. Nie wytłumaczyła jednak, skąd taki wybór. Być może to na cześć miasta Chicago, w którym wychowywał się Kanye. W każdym razie, czteroletnia North i dwuletni Saint mówią na nią pieszczotliwie: „Chi”.

 

Wcześniej w mediach spekulowano, że para nazwie córeczkę Love. A kiedy na Instagramie Kim pojawiło się zdjęcie z logo Louis Vuitton, podekscytowani fani prześcigali się w domysłach: „Vuitton West brzmi nieźle”, „Louis! Nazwiesz ją Louis!”.

 

Mama z sykiem Saint Westem

 

Zobacz też: Synek Kim Kardashian trafił do szpitala w ciężkim stanie. „Saint West był podłączony do urządzeń z tlenem!”

 

Trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa

Dlaczego urodziła je surogatka? Po narodzinach synka Kim musiała poddać się rekonstrukcji macicy. Powodem było rzadkie powikłanie, zwane łożyskiem przyrośniętym. Zamiast rozłączyć się od ściany macicy, pozostało mocno przymocowane. Lekarze zdecydowanie odradzili więc celebrytce urodzenie kolejnego dziecka! To dlatego para zdecydowała się skorzystać z usług surogatki. „Próbowaliśmy, ale straciłam dziecko. Surogatka była jedyną szansą. Znalezienie kogoś takiego było bardzo trudne”, zwierzyła się w jednym z odcinków „Keeping Up With Kardashians” Kim.

 

Chicago West przyszła na świat cała i zdrowa. Ważyła 3,35 kg.

 

Kanye i ja z radością informujemy, że na świat przyszła nasza zdrowa, piękna córeczka. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni naszej surogatce, która pomogła spełnić nasze marzenia i dała nam najwspanialszy prezent, o jaki mogliśmy prosić. Dziękujemy doktorom i pielęgniarkom za ich specjalną opiekę. North i Saint są niesamowicie podekscytowani przyjściem na świat ich siostrzyczki’’, oznajmiła Kim.

 

 

My little lady

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Słodka North West

 

Czytaj też: Dlaczego Kim Kardashian nie chce ujawnić tożsamości surogatki? Wiemy, jakie celebrytka ma wobec niej plany!

 

 


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.