Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Kim Kardashian trafił do szpitala w ciężkim stanie. „Saint West był podłączony do urządzeń z tlenem!”

Olga Figaszewska 4 stycznia 2018 11:00
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West, MT
Fot. Instagram/Kim Kardashian

Dla rodziny Kim Kardasian to nie był wymarzony koniec roku. Synek gwiazdy został przewieziony do szpitala w Los Angeles. Jaki jest teraz jego stan?

 

Zobacz też: Dramatyczne wyznanie Kim Kardashian o ciąży. „Próbowaliśmy, ale straciłam ją”. Czy celebrytka nie może już mieć dzieci?

oraz: Anna Lewandowska zdobyła się na intymne wyznanie o zdrowiu Klary. Co dolega jedynej córce piłkarza i trenerki?

 

Syn Kim Kardashian trafił do szpitala

 

We wtorek Kim Kardashian w poruszającym wpisie zdradziła swoim fanom, że ostatnie dni były dla jej rodziny koszmarem. Dwuletni syn celebrytki, Saint West trafił do szpitala z ostrym zapaleniem płuc. Maluch spędził tam trzy dni podłączony do kroplówki i maszyn tlenowych. „Mój ukochany syneczek jest taki silny! Po spędzeniu trzech nocy w szpitalu i zobaczeniu go w takim stanie, z kroplówkami i maseczką tlenową, mogę śmiało stwierdzić, że końcówka roku była koszmarna! Zapalenie płuc jest takie straszne”, napisała na Instagramie Kim Kardashian.


Kim i Kanye nie opuszczali go nawet na chwilę. Na szczęście chłopiec dochodzi już do siebie w domu i z każdym dniem czuje się coraz lepiej. „Chcę podziękować każdej pielęgniarce i każdemu doktorowi, którzy pracują ponad siły, by nas wszystkich leczyć. Jesteśmy wam tak wdzięczni! Saint jest już w domu i czuje się lepiej. Jest taki wytrzymały! Założę się, że niedługo powie, że jazda karetką była super zabawą! Mój silny Saint!”, dodała.

 

Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West
Fot. Instagram/Kim Kardashian


Zobacz także: Od sekstaśmy do imperium wartego miliony dolarów! Na czym naprawdę zarabia Kim Kardashian i jaki biznes prowadzi w ukryciu?

 

Zobacz także: Dziewczynka czy chłopiec? Kim Kardashian wreszcie ujawniła płeć trzeciego dziecka i zorganizowała niesamowite baby shower!


Kim Kardashian w ogniu krytyki

Przejmujący wpis gwiazdy nie na każdym jednak zrobił wrażenie. Kim Kardashian nikomu nie dała do zrozumienia, że ma poważne problemy. A na jej kanałach społecznościowych pojawiały się kolejne zdjęcia, które sugerowały, że gwiazda spędza cudowne chwile z najbliższymi. W niedzielę pochwaliła się nawet relacją z sylwestrowego przyjęcia. To wzburzyło internautów, którzy zarzucają jej, że zamiast chodzić na imprezy, powinna spędzać czas z chorym dzieckiem. Kim Kardashian tłumaczyła, że syn wrócił ze szpitala w sobotę. „Byliśmy w szpitalu od środy do soboty. SYLWESTER BYŁ W NIEDZIELĘ. Ludzie przyszli, kiedy już spał. Nawet nie próbuj mnie pouczać, jeśli chodzi o moje dzieci”, ostro odpowiedziała krytykom.

 

Kim Kardashian, Dzieci gwiazd, Saint West
Fot. Instagram/Kim Kardashian

 

Zgadzacie się z Kim Kardashian?

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka?! Para zdecydowała się na... To duże zaskoczenie!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.