Kim Kardashian zorganizowała baby shower dla córki - Tea for Three z drzewkami wiśni cherry blossom
Fot. Instagram.com/East News
VIVA! Tylko u nas

Kim Kardashian wreszcie ujawniła płeć trzeciego dziecka i zorganizowała niesamowite baby shower! Jaki był temat imprezy?

Barbara Łubko 15 listopada 2017 12:39
Kim Kardashian zorganizowała baby shower dla córki - Tea for Three z drzewkami wiśni cherry blossom
Fot. Instagram.com/East News

Kim Kardashian zdradziła płeć trzeciego dziecka w programie The Ellen DeGeneres Show. W grudniu 2017 urodzi się dziewczynka! Kim i Kanye West mają już dwójkę dzieci: córkę  4-letnią North West i  prawie 2-letniego synka Saint Westa. Póki co nie znamy imienia kolejnego potomka Kardashian-Westów. Kim, ze względu na problemy ze zdrowiem w poprzednich ciążach, nie mogła sama kolejny raz zajść w ciążę. Dlatego trzecie dziecko celebryckiej pary przyjdzie na świat z pomocą surogatki. Kim przyznała, że korzystanie z usług surogatki jest dla niej bardzo trudne emocjonalnie.


To duże trudniejsze niż się spodziewałam! Myślę, że tak ciężko jest przejść przez ten proces, ponieważ tak naprawdę nie panujesz nad sytuacją do końca. Wybierasz kogoś, komu całkowicie ufasz, i z kim masz dobrą więź, ale... poczucie, że mogłam urodzić moje dwoje dzieci, a teraz nie jestem w stanie być w ciąży z trzecim jest przytłaczające, zdradziła Kim w wywiadzie dla ET.

Kim Kardashian w show Ellen Degeneres ogłosiła, że spodziewa  się córki
Fot. mat. prasowe

Kim zdradziła płeć dziecka podczas The Ellen DeGeneres Show
 

Zobacz także: Kim Kardashian wprowadziła na rynek kosmetyki KKW Beauty! Impreza z okazji premiery odbyła się w jej domu

 

Baby shower według Kim

 

Zanim Kim ogłosiła płeć dziecka, zorganizowała baby shower. Rzadko się zdarza, żeby przyszła mama miała mnóstwo energii do urządzania takiej imprezy - powiększający się brzuszek z reguły ogranicza szaleństwo przygotowań. Nie tym razem - szczupła Kim mogła pozwolić sobie na dopilnowanie każdego szczegółu imprezy! Jaki był temat przewodni baby shower? „Tea for Three” czyli „Herbata dla Trzech”. Dom Kim i Kanye (ten sam, który para właśnie sprzedała) przystrojono drzewkami i kwiatami wiśni, tworząc efekt magicznego lasu. Wystrój utrzymany był w bladoróżowych delikatnych odcieniach. Na imprezie pojawiły się Khloe Kardashian, Kylie Jenner i oczywiście mama Kim - Kris Jenner. Nie zabrakło także znanych przyjaciółek gwiazdy: Miroslavy Dumy i Chrissy Teigen. Ciekawe, czy surogatka także gościła na imprezie! 

Kim Kardashian zorganizowała baby shower dla córki - Tea for Three z drzewkami wiśni cherry blossom
Fot. Instagram.com

Kim i mała North West na baby shower
 

Jak mała North West bawiła się na baby shower dla swojej sisotry? Wyśmienicie!

Ludzie przynosili zabawki i prezenty, a mała North West otwierała je wszystkie następnego dnia i powiedziała: mamo, skoro nie ma tu siostrzyczki, przechowam wszystkie jej zabawki w moim pokoju. Będę się nimi bawić, dopóki nie pojawi się moja siostrzyczka!, zdradziła Kim.

 

Kim Kardashian zorganizowała baby shower dla córki - Tea for Three z drzewkami wiśni cherry blossom
Fot. Instagram.com

Wystrój zachwycał - drzewa wiśni prezentowały się doskonale!

 

Zobacz także: Najbardziej skandaliczne stylizacje Kim Kardashian! Nagość? To jeszcze nic!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.