Marta Roszewska 9 listopada 2017 16:00
1/4
Dom Kim Kardashian i Kanyego Westa
Copyright @Getty Images
1/4

 

Kim Kardashian i jej mąż Kanye West mają smykałkę do zarabiania pieniędzy. Swoją posiadłość w Bel Air sprzedali za 17,8 milionów dolarów, uprzednio kupując ją za jedynie 9 milionów w 2013 roku. Niebiańsko biała rezydencja została wyremontowana tak, by pozostawić rzeczy tylko niezbędne... milionerom. Nieruchomość o powierzchni 1 akra to nieskazitelny pałac i, choć minimalistyczny, wcale nie jest skromny.

 

Dom Kim Kardashian i Kanye Westa

 

 

Królestwo Kim i Kanye "rozebrano" na części pierwsze i przebudowano na bardziej nowoczesny. Zmieniono położenie basenu oraz dostawiono przy nim altankę. Nie zabrakło także glam roomu, w którym Kim robi się na bóstwo. Pomieszczenie to ma nawet osobne wejście! Para oczywiście była zaangażowana w każdy detal. Dzięki temu potencjalny kupiec mógł zostać osobiście oprowadzony. Ostatecznie rezydencję nabyła Marina Acton, filantropka i inwestorka.

John Altmann z "Transakcje za milion dolarów - Los Angeles"  ciekawie opisał dom "Kimye".

Domy Kim zawsze odzwierciedlają to, jaka aktualnie jest. To właśnie zrobili także z tym domem. Jest minimalistyczny, super nowoczesny i modny. Czujesz się jakbyś szedł przez niesamowite muzeum. Albo go kochasz, albo nienawidzisz. Marina zakochała się w nim od razu.

 

 

Zastanawiacie się, jak wyglądają wnętrza rezydencji Westów? Zobaczcie w galerii!

 

Zobacz także: Zobacz, gdzie Kim Kardashian świętowała 37. urodziny! Bardziej luksusowego miejsca nie mogła wybrać…

2/4
Dom Kim Kardashian i Kanyego Westa
Copyright @materiały prasowe
2/4

Dom Kim I Kanye ma powierzchnię 3000 m2, marmurowe posadzki i olbrzymi, sklepiony sufit. Pierwotnie panował tu bardziej śródziemnomorski styl - nie pozostało po nim jednak żadnego śladu. Oboje postawili na surowy, jasny wystrój, który idealnie odpowiada ich gustom. Czyste i lśniące wnętrza sprawiają wrażenie, jakby nikt tu wcześniej mieszkał. Meble oraz wyposażenie zachowują proste linię, nie zakłócając nienagannego porządku. Dla niektórych aranżacja może wydawać się zbyt zimna, chodziło jednak o uzyskanie futurystycznej przestrzeni.

 

 

Zobacz także: Tak mieszka Kourtney Kardashian! Co zadziwia we wnętrzach jej domu?

3/4
Premiera linii kosmetyków KKW Beauty odbyła się w domu Kim Kardashian i Kanye Westa w Los Angeles
Copyright @fot. Instagram.com
3/4

Nieskazitelna czystość i porządek nie oznacza jednak, że z domu w ogóle nie korzystano. Rezydencja Kim Kardashian i Kanye Westa służyła także jako miejsce spotkań i imprez. Odbyła się tu np. premiera linii kosmetyków KKW Beauty. Na tą okazję specjalnie przygotowano wnętrza domu. Sufit obłożono różami, a na ścianach i podłodze pojawiły się lustra.

 

 

Kręcono tu także odcinki programu "Keeping Up With The Kardashians".

 

 

A gdzie teraz zamieszka znana para?

 

Zobacz także: Już za chwilę premiera perfum Kim Kardashian! Oto, co wiemy o KKW Fragrance Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Oud i Crystal Gardenia Citrus!

4/4
Dom Kim Kardashian i Kanyego Westa
Copyright @East News
4/4

Nowa rezydencja Kim i Kanye w Hidden Hills jest... wciąż niewykończona! Para zakupiła posiadłość w 2014 roku za 20 milionów dolarów. Zaraz po zakupie, Kanye West zlecił przebudowę domu. Niestety efekt nie usatysfakcjonował rapera, dlatego latem ubiegłego roku zlecił ponowny remont, który trwa nadal. Wstawiono wyraźnie większe okna, dobudowano dodatkowe skrzydło. Nie widać jeszcze miejsca z basenem, ale prace mają potrwać jeszcze kilka miesięcy.

 

 

Zobacz także: Gwiazdy od kuchni! Na jakie wnętrza postawili Rafał Maślak, Karolina Szostak czy Katarzyna Sokołowska?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!