Kim Kardashian, Dzieci gwiazd
Fot. Instagram Kim Kardashian
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian nie jest w ciąży, a mimo to z Kanye Westem oczekują trzeciego dziecka! Adoptują czy wynajęli surogatkę?

Damian Duda 7 września 2017 10:29
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd
Fot. Instagram Kim Kardashian

 

Najpopularniejsza amerykańska celebrytka znów szokuje! O metodzie, dzięki której Kim Kardashian i Kanye West ponownie zostaną rodzicami, mówi cały świat. Dlaczego ta sprawa budzi aż tyle kontrowersji? 

 

Przeczytaj też: Kim Kardashian jako Jackie Kennedy wzbudza kontrowersje na okładce „Interview”!

 

Trzecie dziecko Kim Kardashian

Kim Kardashian oraz Kanye West po raz kolejny zostaną rodzicami! Wiadomość, która obiegła media na całym świecie, nie jest wielkim zaskoczeniem. Od dawna mówiono, że gwiazdorska para planuje powiększenie rodziny. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden (niewielki) szczegół. Celebrytka postanowiła skorzystać z usług surogatki, gdyż nie chciała ponownie mierzyć się z problemami, z którymi zmagają się kobiety w ciąży. W jednym z wywiadów Kim wyznała, że chciałaby ponownie zostać matką, gdyby nie musiała... być właśnie w ciąży. 

 

Plotki o planach powiększenia rodziny zyskały na znaczeniu, kiedy amerykański magazyn „Us Weekly’’ stwierdził, że wynajęta surogatka jest już w trzecim miesiącu ciąży, a dziecko przyjdzie na świat w pierwszych tygodniach przyszłego roku. Jak twierdzą zagraniczne serwisy internetowe, Kim i Kanye będą mieli córkę. 

 

„Chcą żeby wszystko było perfekcyjnie i zrobią wszystko, żeby dziecko było zdrowe. Nie chcą żadnych komplikacji. Kim zaopatruje surogatkę w jedzenie najwyższej jakości, które jest niezbędne do przygotowania dań ze specjalnej diety’’, twierdzi osoba z otoczenia pary. 

 

Nie tylko metoda, którą wybrali, wzbudza kontrowersje. Kim i Kanye zapłacą surogatce aż 110 tys. dolarów, czyli blisko 400 tys. złotych. 

 

Kim i Kanye chcą zapewnić bezpieczeństwo kobiecie, która urodzi im dziecko. Zapewniają jej odpowiednie warunki i dbają o to, żeby jej niczego nie zabrakło. Zależy im na tym, żeby ciąża przebiegała prawidłowo i dziecko urodziło się zdrowe’’, zdradza znajomy małżeństwa dla portalu Etonline.com.

Dzieci Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 r. Para wychowuje już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). „Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci’’, wyznała Kim Kardashian w rozmowie z Ellen DeGeneres. Gwiazda nie może urodzić metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych, a kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu — poprzednia była dotknięta schorzeniem przyrośniętego łożyska. 

 

Kim Kardashian, Interview
Fot. Instagram/Kim Kardasian, @Interviewmag

 

Kontrowersyjne stylizacje Kim Kardashian
Fot. fot. East News

 

Zobacz też: Kim Kardashian wypuszcza na rynek linię kosmetyków, ale to nie jedyne źródło dochodu celebrytki. Na czym zbiła fortunę?

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.