Gabriela Czernecka 17 września 2017 09:00
1/6
Kim jest Fracia Raisa, przyjaciółka Seleny Gomez
Copyright @Instagram @selenagomez
1/6

To ona uratowała życie Selenie Gomez. Piosenkarka kilka dni temu wyjawiła fanom, że tego lata przeszła operację przeszczepu nerki. Na Instagramie podzieliła się poruszającym zdjęciem ze szpitala z osobą, która została dawcą organu. Kim jest Francia Almendárez?

 

Zobacz: Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby! Kto był dawcą? Gwiazda opublikowała poruszający wpis

 

Selena Gomez miała przeszczep nerki

Francia Almendárez, znana też jako Francia Raisa z dnia na dzień została okrzyknięta bohaterką. To właśnie ona została dawczynią nerki dla Seleny Gomez. Przeszczep nerki u piosenkarki to niestety konsekwencja choroby, na którą gwiazda od lat cierpi. Przypomnijmy, że Selena Gomez zmaga się z toczniem, który m.in. doprowadza do stanów zapalnych zapalnych wielu narządów wewnętrznych. Niedawno okazało się, że stan zdrowia Seleny jest tak poważny, że artystka natychmiast musi się poddać zabiegowi przeszczepu nerki. Okazało się, że dawczynią organu dla Gomez została… Francia Almendárez, jej wieloletnia przyjaciółka. Szybko zrobiło się o niej głośno! Kim jest dziewczyna, która uratowała życie Selenie Gomez?

 

Polecamy: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

 

Kim jest Francia Almendárez?

 

Jak się okazuje, Francia Raisa jest amerykańską aktorką. Znana jest przede wszystkim z takich filmów jak: „Tajemnica Amy”, „Na ostrzu: Goniąc marzenia” czy „Dziewczyny z drużyny 3”. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Adrian Lee w serialu „The Secret Life Of The American Teenager”. Świetnie radzi sobie także jako tancerka. Jej „performance” można podziwiać na Youtube, gdzie tańczy do utworów Beyonce czy Nicki Minaj.

 

Francia Almendárez przez trzy lata umawiała się z choreografem SYTYCD Shanem Sparksem. Później niejednokrotnie wiązano ją z gwiazdą 90210, Matt’em Lanterem, ale para nie potwierdziła łączących ich relacji. 

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda nowa bohaterka Ameryki, Francia Raisa Almendárez!

2/6
Przyjaciółka Seleny Gomez, Francia Raisa
Copyright @Pinterest
2/6

Francia Raisa jest amerykańską aktorką. Znana jest przede wszystkim z takich filmów jak: „Tajemnica Amy”, „Na ostrzu: Goniąc marzenia” czy „Dziewczyny z drużyny 3”. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Adrian Lee w serialu „The Secret Life Of The American Teenager”.

 

Polecamy: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

3/6
Przyjaciółka Seleny Gomez, Francia Raisa
Copyright @Instagram @franciarazia
3/6

Selena Gomez od dawna chorowała na toczeń rumieniowaty układowy i przeszczep był konieczny. Niestety badania wykluczyły wszystkich członków jej rodziny jako dawców i została nim jej najlepsza przyjaciółka, Francia Raisa, która jest aktorką. W poruszającym wpisie Selena wyjaśniła fanom dlaczego ukrywała tę informację przez kilka miesięcy.

 

Zobacz: Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby! Kto był dawcą? Gwiazda opublikowała poruszający wpis

4/6
Przyjaciółka Seleny Gomez, Francia Raisa
Copyright @Instagram @franciarazia
4/6

Francia Raisa i Selena Gomez poznały się w 2008 roku. Obie panie brały wówczas udział w akcji polegającej na odwiedzaniu chorych dzieci w szpitalach. Tam nawiązała się między nimi przyjaźń.

 

Polecamy:  Selena Gomez przeszła przeszczep nerki z powodu poważnej choroby! Kto był dawcą? Gwiazda opublikowała poruszający wpis

5/6
Przyjaciółka Seleny Gomez, Francia Raisa
Copyright @Pinterest
5/6

Francia Raisa przez trzy lata umawiała się z choreografem SYTYCD Shanem Sparksem. Później niejednokrotnie wiązano ją z gwiazdą 90210, Matt’em Lanterem, ale para nie potwierdziła łączących ich relacji.

 

Polecamy: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

6/6
Przyjaciółka Seleny Gomez, Francia Raisa
Copyright @Instagram @franciarazia
6/6

Na razie chcę publicznie podziękować mojej rodzinie i wspaniałemu zespołowi lekarzy za wszystko, co zrobili dla mnie przed operacją i po niej. W końcu: nie mam słów, by opisać mojej wspaniałej przyjaciółce Francii Raisie. To ona dała mi wspaniały dar i poświęciła się, oddając mi swoją nerkę. Jestem szczególnie błogosławiona. Siostro, kocham cię tak bardzo”, takie podziękowania zamieściła na Facebooku Selena Gomez. 

 

Polecamy:  „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?