Phil Collins i Lily Colins
Fot. eastnews/getty
VIVA! Tylko u nas

„Wybaczam Ci, że byłeś złym tatą” nominowana do Złotego Globu aktorka Lily Collins pisze list do słynnego ojca

Marcin Marczak 12 marca 2017 09:00
Phil Collins i Lily Colins
Fot. eastnews/getty

Lily Collins to dziś wzięta aktorka, niedawno nominowana do Złotego Globu. Jednak doniedawna była kojarzona głównie jako córka charyzmatycznego perkusisty, piosenkarza i lidera grupy Genesis Phila Collinsa.

 

I właśnie do tej części swojej biografii odnosi się w dopiero co opublikowanej książce „Bez upiększeń: Bez wstydu, żalów. Tylko ja” To właśnie z niej pochodzi cytat, który od kilku dni komentują zagraniczne media. „Wybaczam Ci, że nie zawsze byłeś obecny, gdy Cię potrzebowałam, i to, że nie byłeś takim tatą jakiego oczekiwałam” - miała napisać aktorka, dodając, że przebaczyła już ojcu wszystkie pomyłki, które zrobił i wcale nie jest za późno by nadrobić stracony czas.

 

Ekscesy Phila Collinsa

A jest co nadrabiać. 27-letnia dziś Lily Collins bardzo przeżyła rozwód swoich rodziców w 1994 r. Bo choć plotki o tym, że do zerwania miało dojść za pomocą faksu okazały się przesadzone, to jej matka Jill Tavelman i Phil rozstali się w złej atmosferze. A do dorastającej dziewczynki co i rusz docierały informacje o ekscesach ojca, który w tym czasie był mocno uzależniony od alkoholu. Słynne były jego wybryki jak nietaktowne zachowanie wobec królowej Elżbiety II – której podal rękę wbrew etykiecie – czy słowa o księżnej Dianie, która widząc go w aucie i będąc w towarzystwie swojego kochanka miała oznajmić piosenkarzowi, że właśnie miała „kolonoskopię”.

Lily przeżywała to do tego stopnia, że jako nastolatka nabawiła się bulimii i anoreksji.

 

Polecamy też: „Jeszcze nie umarłem”. Phil Collins, jeden z najsłynniejszych piosenkarzy wraca na scenę!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?