Anna Kalczyńska, Viva! 2016
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska komentuje kontrowersyjny żart z „Dzień Dobry TVN”, który oburzył widzów: „Babcia mówi, że jeszcze musicie poczekać”

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2017 13:00
Anna Kalczyńska, Viva! 2016
Fot. Olga Majrowska

Niewinny żart, który wywołał medialną burzę, prowokacja czy celowe wzbudzanie kontrowersji? Wypowiedź Anny Kalczyńskiej w jednym z ostatnich odcinków „Dzień Dobry TVN” odbiła się w mediach szerokim echem. Z racji tego, że media i niektórzy internauci nie zostawili na dziennikarce suchej nitki, postanowiła skomentować całe zamieszanie w zabawny sposób, publikując na Instagramie czułe zdjęcie jednej z córek z babcią.

 

Zobacz też: Słowa Anny Kalczyńskiej podczas programu „Dzień dobry TVN” zszokowały widzów: „Moje dziewczynki czekają aż babcia umrze”

 

Żart Anny Kalczyńskiej o córkach i mamie w „Dzień Dobry TVN”

 

Chodzi o mikołajkowe wydanie programu „Dzień Dobry TVN”, które prowadzili Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Jednym z gości była aktorka Małgorzata Socha, która przyniosła do studia przykładowe drobiazgi, które mogłyby stanowić inspirację na świąteczne prezenty dla dzieci. 

W trakcie z pozoru zwyczajnej rozmowy prowadzących wywiązała się dyskusja, której finał odbił się w mediach szerokim echem. 

Andrzej Sołtysik nie potrafił włączyć się w ożywioną wymianę zdań i opinii między paniami. Z pomocą pospieszyła mu jednak koleżanka, która zagaiła rozmowę: „Ty Andrzej masz małego chłopca, to jeszcze nie wiesz, ale dziewczynki po prostu kochają biżuterię”, powiedziała. Ale ma w domu dużą kobietę, która absolutnie zasługuje na piękną biżuterię”, słusznie zauważyła Socha. Jednak riposta Anny Kalczyńskiej przerosła najśmielsze oczekiwania osób obecnych w studiach: „Moje dziewczynki bardzo czekają tfu, tfu, aż babcia umrze, ponieważ czekają na jej biżuterię”wypaliła Anna Kalczyńska. Sytuację starała się załagodzić aktorka: „Tak, tak, przekazuje się z pokolenia na pokolenie”, powiedziała.

Jednak po tych słowach na prezenterkę „Dzień Dobry TVN” spadła fala krytyki. Zarzucano jej, że przekroczyła granice dobrego smaku, niepotrzebnie w ogóle mówiła tak wątpliwej jakości żart i powinna była dwa razy zastanowić się, zanim to zrobiła.

 

Polecamy również: Anna Kalczyńska o Halinie Rowickiej i jej poświęceniach: „Mama zagrała mniej ról, niż mogła”. Dlaczego?

oraz: Gwiazda TVN zmaga się z groźną chorobą? Na Instagramie Anny Kalczyńskiej pojawił się niepokojący wpis! Fani przekazują jej słowa wsparcia

 

Anna Kalczyńska komentuje żart z babcią i córkami z „Dzień Dobry TVN"

 

Z racji tego, że wokół słów Anny Kalczyńskiej narosło wiele kontrowersji, prezenterka postanowiła skomentować całe zamieszanie w dość zabawny sposób.

 

Dziękuję, wszyscy zdrowi… Babcia mówi, że jeszcze musicie poczekać. Tylko humor nas ocali. Klejnoty rodzinne. Dystansu przy weekendzie”, napisała prezenterka, publikując na Instagramie fotografię swojej mamy Haliny Rowickiej, na której pozuje ona z jedną ze swoich wnuczek. 

Z komentarzy pod zdjęciem można wywnioskować, że internauci nie do końca rozumieją medialną nagonkę na Annę Kalczyńską, jaka ma miejsce od kilku dni.

Zgadzacie się z nimi?

 

Zobacz też: „Mąż cały czas we mnie widzi tę seksowną dziewczynę sprzed 11 lat”. TYLKO U NAS Anna Kalczyńska o małżeństwie z Maciejem Maciejowskim!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.