Anna Kalczyńska z mężem
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Gwiazda TVN zmaga się z groźną chorobą? Na Instagramie Anny Kalczyńskiej pojawił się niepokojący wpis! Fani przekazują jej słowa wsparcia

Konrad Szczęsny 1 listopada 2017 13:45
Anna Kalczyńska z mężem
Fot. Olga Majrowska

Ta choroba dotyka miliony kobiet na całym świecie. Do grona gwiazd, które przyznały się do zmagań z nią, dołączyła właśnie Anna Kalczyńska. Prezenterka Dzień Dobry TVN walczy z zapaleniem tarczycy typu Hashimoto. Jak gwiazda radzi sobie z tą problematyczną dolegliwością?

 

Zobacz też: Anna Kalczyńska komentuje kontrowersyjny żart z „Dzień Dobry TVN”, który oburzył widzów: „Babcia mówi, że jeszcze musicie poczekać”

Zobacz też: Kinga Rusin walczy z poważną chorobą. Jakie są jej objawy i jak ją leczyć?

Zobacz też: „To jest choroba do końca życia’’. TYLKO U NAS Kinga Rusin po raz pierwszy o Hashimoto! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Anna Kalczyńska o walce z chorobą Hashimoto

 

Uwielbiana przez widzów prezenterka Dzień Dobry TVN zamieściła na Instagramie zdjęcie z córką z wakacji, które podpisała w sposób nie pozostawiający wątpliwości: gwiazda zmaga się z zapaleniem tarczycy typu Hashimoto. Jednak ma proste rady, jak wspomóc organizm w walce z tą dolegliwością! 

 

Dużo spać, dużo się przytulać, być z najbliższymi, jak najwięcej się śmiać i być blisko natury, najlepiej w cieple i w słońcu..to najważniejsze rady, jakie zapamiętałam z poradnika dla zmagających się z Hashimoto. Nikt za nas tego nie zrobi: trzeba opiekować się sobą i zadbać o zdrowie! Najlepiej dbając też o najukochańszych, którym właśnie wypadają ferie jesienne”, napisała Anna Kalczyńska.

 

Polecamy też: Cierpią na nią Gigi Hadid, Kayah, Maffashion, Marta Dyks... Czym jest choroba Hashimoto?

 

Internauci wspierają Annę Kalczyńską i są poruszeni jej wpisem na Instagramie

 

Wyznanie Anny Kalczyńskiej poruszyło jej fanów. Deklarują, że również od lat zmagają się z chorobą Hashimoto, ale to walka, którą da się wygrać, jeśli jest się pod opieką dobrego endokrynologa.

 

Też choruję na Hashimoto i stosuje się zwłaszcza do dużo spać i dużo się śmiać”, napisała jedna z fanek. „A jaki to podręcznik? Chętnie przeczytam, bo też zmagam się z Hashi”, dodała inna. „A wygląda Pani bardziej na Gravesa ,taka szczuplutka... Pozdrowienia dla wszystkich tarczycowych”, dołączyła trzecia. 

 

Trzymamy kciuki, żeby problemy Anny Kalczyńskiej z tarczycą nigdy nie spędzały jej snu z powiek.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Kayah o walce z poważną chorobą: Tyje się od „patrzenia na szklankę wody”. Dochodzi do opuchnięć

Zobacz też: Karolina Szostak po raz pierwszy o walce z Hashimoto. To przez poważną chorobę musiała tak długo zmagać się z nadwagą

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.