Brytyjska rodzina królewska
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
Królewskie życie

Wielka Brytania. Tak wygląda Halloween u księżnej Kate i księcia Williama

Następca tronu będzie drążył dynię. Jaki włoży kostium?

Aleksandra Frankowska 25 października 2022 13:27
Brytyjska rodzina królewska
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Halloween 2022 zbliża się wielkimi krokami. Według jednej z ekspertek ds. rodziny królewskiej, święto duchów będą obchodzić również dzieci z rodziny Windsorów. Według niej księżna Kate i książę William zadbają o to, aby ich dzieci tego dnia bawiły się doskonale. Jak wygląda Halloween w rodzinie królewskiej? Czy książę George drąży Dynię? Jaki strój wybierze księżniczka Charlotte?

ZOBACZ TEŻ: Chłodne relacje Elżbiety II i szwedzkiego króla Karola Gustawa. Wszystko przez księżniczkę Annę!

Halloween w rodzinie królewskiej

Jakiś czas temu księżna Kate i książę William przeprowadzili się do nowego domu, aby ich dzieci miały bliżej elitarną szkołę, Lambrook School. Tydzień przed Halloween w Wielkiej Brytanii rozpoczynają się ferie, dlatego będzie to idealny moment na spędzenie czasu z rodziną. Zaledwie 40 minut od Adelaide Cottage w Windsorze znajduje się posiadłość rodziców księżnej Kate i to zapewne tam rodzina królewska spędzi Halloween 2022. Z pewnością nie zabraknie również Pippy Middleton, która również jest mamą trójki dzieci.

Brytyjska rodzina królewska
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Dyrektor Lambrook School Jonathan Perry, księżna Kate i książę William z dziećmi, Wielka Brytania, 07.09.2022 rok
Fot. Jonathan Brady - Pool/Getty Images

Dyrektor Lambrook School Jonathan Perry, księżna Kate i książę William z dziećmi, Wielka Brytania, 07.09.2022 rok

Tradycje halloweenowe w rodzinie królewskiej

Według ekspertki podczas królewskiego Halloween nie zabraknie dyń. Dzieci i dorośli będą je wydrążać i dekorować, zgodnie z międzynarodową tradycją. Niezwykle ciekawy jest fakt, za co przebierze się książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis. Ich stroje z pewnością będą fenomenalne. Halloween 2022 będzie idealnym momentem na odpoczynek, zwłaszcza w obliczu sytuacji, które miały miejsce we wrześniu. Zaledwie dzień po rozpoczęciu roku szkolnego, odeszła królowa Elżbieta. Kate i William starają się więc, aby ich dzieci mogły mieć normalne dzieciństwo. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka Brytania. Reprodukcję obrazu króla Karola III sprzedano na aukcji za zawrotną cenę

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…