co jedzą dzieci Williama i Kate
Fot. East News
Królewskie życie

Wielka Brytania. Jakie hobby mają dzieci księżnej Kate i księcia Williama?

Co najchętniej robi księżniczka Charlotte, książę Louis i książę George? Czy bawią się tak, jak inne dzieci?

Marta Cieplak 10 sierpnia 2022 17:33
co jedzą dzieci Williama i Kate
Fot. East News

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają całą masę obowiązków, a do tego muszą przestrzegać protokołu, który mocno ogranicza im możliwości spędzania wolnego czasu tak, jak by chcieli. Jednak to na szczęście nie dotyczy pociech księżnej Kate i księcia Williama, które jeszcze nadal mogą szaleć i odkrywać, co ich najbardziej interesuje, bo mają dużo wolnego czasu. Przynajmniej do momentu, aż znów wrócą do szkoły. Jesteście ciekawi jak księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis spędzają wolny czas i jakie mają hobby?

ZOBACZ TAKŻE: Co najchętniej jedzą dzieci Williama i Kate?

Ulubione hobby dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Okazuje się, że prawnuki królowej Elżbiety II są utalentowane muzycznie. Wyszło to na jaw ostatnio, podczas obchodów Platynowego Jubileuszu. Kate wyznała wtedy, że George uczy się grać na gitarze, a Charlotte na pianinie. Ich zainteresowanie  muzyką można było obserwować, gdy księżniczka postanowiła na chwilę zostać dyrygentem w zamku Cardiff (oczywiście w czasie prób, a nie występu). Dziewczynka ma tez dryg do tańca, co z kolei kilka lat temu zdradził książę William.

Na razie tylko mały Louis nie wykazuje zainteresowania muzyką – woli sport. Rodzice małego księcia udostępnili nawet w 2021 jego zdjęcie na rowerku biegowym, który uwielbia. A Kate przyznała, że jeździ na nim z dużą prędkością. I że trudno jej go dogonić. Podejrzewamy, że za chwilę nauczy się jeździć na klasycznym rowerze i wtedy cała rodzina będzie mogła wybrać się na wspólną wycieczkę. O ile oczywiście starsze rodzeństwo Louisa nie będzie wolało grać w piłkę. To bowiem podobno ich ulubiona dyscyplina sportu. Skąd to wiadomo? George został sfotografowany podczas kopania piłki wielokrotnie, a o Charlotte i jej pasji do futbolu opowiedział sam książę William podczas spotkania z kobiecą drużyną piłki nożnej Burton-upon-Trent:

Charlotte chciała, żebym Wam przekazał, że ona też jest świetna w strzelaniu goli!

Jej mama też nieźle sobie radzi!

Czy dzieci księżnej Kate mogą się brudzić w błocie?

Takie pytanie na pewno zadaje sobie wiele osób, gdy ogląda zdjęcia maluchów ubranych w idealnie wyprasowane ubranka. Prawda jest jednak taka, że gdy przebywają daleko od pałacu i z dala od paparazzi, rodzice pozwalają im szaleć w ogrodzie do woli. Jednym z ich ulubionych zajęć jest wspólne sadzenie kwiatów. Uwielbiają też długie spacery, zabawę patykami na plaży i... chodzenie po drzewach! To zajęcie, któremu oddaje się także księżniczka Charlotte.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…