co jedzą dzieci Williama i Kate
Fot. East News
O tym się mówi

Wielka Brytania. Co najchętniej jedzą dzieci Williama i Kate?

Poznajcie ulubione dania Charlotte, Louisa i George'a. Będziecie zaskoczeni!

Marta Cieplak 5 grudnia 2021 12:30
co jedzą dzieci Williama i Kate
Fot. East News

Co jadają dzieci w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Czy zasiadają do trzydaniowych posiłków i bez mrugnięcia okiem wcinają wykwintne dania? Okazuje się, że dzieci Williama i Kate w tej kwestii niczym nie różnią się od swoich rówieśników i uwielbiają potrawy kuchni włoskiej przygotowane przez mamę. Księżna Kate wyznała również w jednym z wywiadów, że bardzo chętnie pomagają jej w kuchni! A jakie są ulubione dania Charlotte, Louisa i George'a?

ZOBACZ TAKŻE: Królewska niania nie może wymawiać tego słowa przy dzieciach. Jest dla niej... zakazane!

Ulubione dania dzieci księcia Williama i księżnej Kate 

Oczywiście gdy odwiedzają babcię, królową Elżbietę II na pewno jedzą dania przygotowane przez najlepszych kucharzy, ale w zaciszu własnego domu najchętniej wybierają proste, szybkie i pyszne przekąski, które jedzą dzieciaki na całym świecie. Co konkretnie?

Mały George uwielbia jeść makaron i pizzę! W lutym 2019 roku, gdy księżna Kate odwiedziła Lavender Primary School w Londynie, powiedziała Matthew Kleiner-Mann, że dzieciaki uwielbiają razem z nią gotować. Chętnie przygotowują ciasto na pizzę, wrzucają dodatki do makaronu, a nawet przyrządzają sałatki. Jak wyznała Kate: „uwielbiają to, ponieważ mogą pobrudzić sobie ręce".

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Książę George napisał wzruszający list do księcia Harry'ego!

Co ciekawe, księżniczka Charlotte choć także lubi włoskie dania podobnie jak jej brat, to jednak jej ulubionym daniem jest... curry! I okazuje się, że najbardziej smakuje je, gdy jest naprawdę ostre. Spodziewalibyście się, że ta słodka dziewczynka tak lubi orientalne smaki?

A co lubi mały Louis? Okazuje się, że najmłodszy w rodzinie, choć nie pogardzi pizzą ani makaronem, to jednak najbardziej uwielbia... warzywa! 

Księżna wyjawiła ten rodzinny „sekret” podczas kręcenia jednego z filmów dokumentalnych, dotyczących rodziny królewskiej: „lubi marchewki, fasolę i buraki. Louis po prostu je uwielbia”. Musimy przyznać, że to bardzo zaskakujące, bo akurat buraki nie należą do ulubionych warzyw większości dzieci. Ciekawe, czy Louis zostanie weganinem? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.