książę George list do Harry'ego
Fot. Getty Images
króLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Książę George napisał wzruszający list do księcia Harry'ego!

Syn księcia Williama uderzył w czułe punkty księcia Sussex...

Gabriela Czernecka 27 lipca 2021 15:20
książę George list do Harry'ego
Fot. Getty Images

Choć książę George niedawno skończył zaledwie osiem lat, to już widać jak ogromną rolę Kate i William odegrali, dbając o jego wychowanie. Najstarszy z synów pary postanowił zaangażować się w konfikt Williama i Harry'ego i... napisał do wujka list. Co znalazło się w korespondecji chłopca? Jeden z tabloidów ujawnia szczegóły. Padły poruszające słowa... 

Książę George napisał list do księcia Harry'ego

O konflikcie księcia Harry'ego z księciem George'm od miesięcy trąbią brytyjskie media. Fakt, że książę William ma złe relacje ze swoim młodszym bratem, nie mógł być długo ukrywany przed dziećmi księcia Cambridge. Okazuje się, że Kate i William postanowili po krótce opowiedzieć synowi o tym, dlaczego relacja Williama z Harrym nie jest obecnie najlepsza. Choć para stara się chronić dzieci przed światem zewnętrznym na tyle, na ile to możliwe, zapewniając im jak największą prywatność, o tyle nie są w stanie uchronić ich przed dostępem do informacji.

Zobacz: Zaskakujące przywileje, masa obowiązków... Jak wygląda życie przyszłego króla?

Książę George list do wujka
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images)

Książę George już od jakiegoś czasu dostrzegał, że między jego ojcem a wujkiem sprawy nie wyglądają najlepiej. Książę Harry rzadziej w ostatnich latach bywał w ich posiadłości, nie spędzał z nim już tak dużo czasu. Wcześniej Harry był stałym gościem w pałacu Kensington, ale od dwóch lat George nie miał zbyt wielu okazji, by spędzić czas ze swoim ukochanym wujkiem, pobawić się czy porozmawiać z nim o wojsku, które tak bardzo go fascynuje.

List George'a do Harry'ego - o czym?

W końcu jak podaje jeden z brytyjskich tabloidów, Kate i William postanowili nakreślić George'owi sytuację, mówiąc że od teraz książę Harry wiedzie własne życie z dala od rodziny. Mały książę mocno to przeżył: „był naprawdę dotknięty odejściem Harry’ego i choć dopiero skończył osiem lat, to jest niesamowicie spostrzegawczy i doskonale widział, jak zdenerwowany był jego tata, gdy stracił brata”, podaje informator jednego z tabloidów. 

Przeczytaj także: Urodzinowy portret księcia George'a. Najstarszy syn Kate i Williama skończył osiem lat!

By załagodzić konflikt w rodzinie, książę George postanowił... napisać list do ukochanego wujka. W tworzeniu go pomogli mu rodzice: „napisał pięknie, mówiąc wujowi, jak bardzo za nim tęsknił i jak bardzo chciał poznać swoją nową kuzynkę Lilibet. Narysował nawet kilka zdjęć dla Lilibet i Archiego, które spowodowały, że William się wzruszył”, ujawnia informator. Wygląda na to, że książę George wyrasta na mądrego i niezwykle wrażliwego chłopca. Czy Harry zdecyduje się odpowiedzieć bratankowi? Czas pokaże...  

książę Harry
Fot. Rosa Woods - Pool/Getty Images)

książę Harry
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.