Salon księżniczki Anny
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Księżniczka Anna pokazała, jak wygląda jej salon! 

Nie brakuje w nim stylowych mebli i dodatków!

Redakcja VIVA! 15 sierpnia 2021 17:27
Salon księżniczki Anny
Fot. Instagram

O księżniczce Annie jej córka powiedziała, że jest najbardziej zapracowaną osobą na świecie. Sama nie bryluje często na salonach. Była reprezentantka Wielkiej Brytanii w igrzyskach olimpijskich w jeździectwie ceni sobie prywatność i lubi miło spędzać czas. Na co dzień mieszka w Gatcombe Park w Gloucestershire. Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej pokazano zdjęcie z salonu księżniczki Anny, kiedy to w dobrym towarzystwie oglądała mecz rugby.

Czytaj też: Jest kompletnym przeciwieństwiem Elżbiety II. Poznajcie zbuntowaną księżniczkę Annę!

Życie księżniczki Anny

Od zawsze kochała jazdę konną, nic więc dziwnego, że na ścieżce kariery udało jej się dotrzeć tak daleko, reprezentując Wielką Brytanię na igrzyskach olimpijskich w 1976 roku. Księżniczka Anna ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa. Obecnie jest żoną Timothy’ego Laurence’a, jednak jej młodzieńcze czasu nie obeszły się bez skandalu. Mówi się, że księżniczka Anna miała romans z mężem Camilii Parker-Bowles, obecnej żony księcia Karola. 

Salon księżniczki Anny

Jedno z najnowszych zdjęć na Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej pokazuje księżniczkę Annę w towarzystwie wice admirała sir Tima, którzy oglądają walkę o puchar Calcutta w rugby. Oczywiście kibicowali szkockiej drużynie, która wygrała. Przy okazji, wszyscy fani rodziny królewskiej mieli okazję podziwiać salon księżniczki Anny, który został urządzony w bardzo tradycyjnym, brytyjskim stylu. Drewniane, antyczne meble, obrazy przedstawiające naturę oraz wzorzysta kanapa i fotele to styl typowy dla królewskiej rodziny. Mimo wszystko trzeba przyznać, że salon jest bardzo przytulny i elegancki. Jak Wam się podoba? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.