Pluton
Fot. Adobe Stock
O tym się mówi!

Trwa retrogradacja Plutona w Koziorożcu 2021! To zjawisko może odmienić nasze życie!

W zależności od znaku zodiaku może mieć na nas ogromny wpływ!

Aleksandra Frankowska 10 maja 2021 16:27
Pluton
Fot. Adobe Stock

Każda z planet w układzie słonecznym symbolizuje pewne cechy. Chociaż Pluton uznawany jest już za gwiazdę, a nie planetę, w tym roku jego znaczenie w astrologii jest niezwykle ciekawe. Trwa właśnie retrogradacja Plutona w Koziorożcu. To niesamowite zjawisko, które może mieć znaczący wpływ na naszą przyszłość, w zależności od tego, jaki znak zodiaku reprezentujemy. Retrogradacja to nic innego, jak ruch wsteczny, który potrwa od 27 kwietnia, aż do 6 października. Tajemnicza gwiazda, którą jest Pluton, pozwoli nam odzyskać moc, wpływając bezpośrednio na sporą metamorfozę, która ma szansę zadziać się w naszym życiu.

Czytaj również: NASA alarmuje: w stronę Ziemi leci planetoida!

Wpływ retrogradacji Plutona na poszczególne znaki zodiaku 2021

Baran: Twoja kariera nabierze tępa

Dla Baranów, retrogradacja Plutona może być prawdziwym wiatrem w żaglach! Uda Wam się odbudować autorytet i rozwijać swoje ukryte talenty. To właśnie w kwestii kariery pojawią się największe zmiany – może to długo wyczekiwany awans lub całkowicie nowy projekt wiszą w powietrzu?

Byk: spójrz z innej perspektywy

W końcu przejrzysz na oczu. To, co do tej pory wydawało Ci się tak idealne, okaże się konieczne do dopracowania. Zmienisz wiele poglądów dotyczących świata oraz ludzi, którzy na co dzień Cię otaczają. Będziesz bardziej świadoma!

Bliźnięta: popraw relacje, które kuleją

Czujesz, że zaniedbałaś przyjaciół, znajomych, lub rodzinę? Bliskie Ci osoby zasługują na więcej uwagi, a Ty do tej pory nie dawałaś z siebie wszystkiego? To idealny moment na zmianę. Znajdź w sobie siłę i balans w każdej dziedzinie życia. Napraw ważne dla ciebie związki i relacje, a od razu odczujesz ulgę.

Rak: poczuj wolność

To będzie czas zerojedynkowy. Albo coś będzie białe, albo czarne. Jeśli zdecydujesz się zakończyć pewne relacje, zrób to bez wahania. Zamknij rozdziały, które są dla siebie kulą u nogi. Postaw na siebie, swoje uczucia i dobrą energię.

Zobacz również: 7 cudów świata, które możesz zobaczyć w 2020 roku!

Lew: zostaw wszystko co złe

Postaw na produktywność i wprowadź do swojej codzienności nową rutynę. Odrzuć złe nawyki i poczuj, czym naprawdę jest szczęśliwe życie. Zadbaj o zdrowie, to dobry moment, aby dogłębnie się przebadać.

Panna: odnajdź nową pasję

Wiesz już, co sprawia Ci radość? Dorzuć to do swojego planu dnia. Uszczęśliwiaj siebie codziennie, ponieważ tylko to sprawi, że w końcu zaczniesz się uśmiechać i myśleć o sobie. Szukaj inspiracji w codziennych sytuacjach i uwolnij się od miejsc oraz rzeczy, które do tej pory Cię w tym hamowały.

Waga: odzyskaj harmonię

Wciąż gryzie Cię coś, czego obawiasz się powiedzieć na głos? Nie rób sobie tego. Staw czoła problemom i uwierającym sytuacjom. Starcie jest czasem nieodzowną częścią dojścia do prawdy. W ten sposób odmienisz swój świat.

Skorpion: zacznij od nowa

Stereotypy, schematy, myśli innych ludzi… po co Ci to wszystko? Odrzuć je, znajdź inną perspektywą – taką, która odpowiada Tobie i Twojemu sumieniu. Tym razem może się to udać raz na zawsze, tylko nie bój się zrobić pierwszego kroku.

Strzelec: finanse będą do Ciebie lgnęły

Twoje talenty wynagrodzą Ci podwójnie czas oczekiwania na finansowy zastrzyk. Zaczniesz zauważać spore przychody finansowe – będzie to nie lada wyzwanie, ale świetnie poradzisz sobie w nowej roli.

Koziorożec: odrodzisz się na nowo

Po prostu – zmień siebie. Odrzuć wszystko to, z czym do tej pory się nie zgadzałaś. Zacznij od nowa, zmień siebie. Pokaż się światu jako prawdziwa Ty, a nie osoba wciąż ukrywająca się pod maską, czy płaszczem doświadczeń. Niech stres i stereotypy nie stoją na drodze do Twojego szczęścia.

Wodnik: daj odejść przeszłości raz na zawsze

To ten moment, w którym w końcu uwolnisz się od przeszłości. Dość rozpamiętywania, skup się na tym co dzieje się tu i teraz. Przebacz, zadośćuczyń, poczuj, że czynisz dobro. Zobaczysz, jak szybko do Ciebie wróci.

Ryby: to tutaj

Uda Ci się w końcu na stałe zostać częścią danej społeczności. Osiedlisz się na dobre, a otaczać Cię będą wartościowi, dobrzy ludzie. Nie bój się, jeśli odejdą ludzie, których uważałeś za bliskich. Być może to właśnie oni trzymali Cię w martwym punkcie, z którego nie mogłaś wyjść.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NASA (@nasa)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.