horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Przyjemna niespodzianka czy chwila refleksji? Oto Twój horoskop na Mikołajki!

Sprawdź przepowiednię na 06.12.2019!

Redakcja VIVA! 6 grudnia 2019 05:30
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku nie będą dziś odpowiednio skupione. Jednak usprawiedliwianie się i tłumaczenie swoich działań nie będzie miało sensu – wszelkie słowne argumenty będą bezsilne. Horoskop na 06.12.2019 nie wyklucza, że serce wygra dziś z rozumem.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Będziesz musiała się wysilić, aby udowodnić swój profesjonalizm nowym współpracownikom. Gwiazdy podpowiadają jednak, że warto, dlatego nie ograniczaj swoich ambicji. Zwróć większą uwagę na swoje zdrowie – nawet nieznaczny spadek formy grozi poważnymi konsekwencjami. Ukochana osoba może oczekiwać czułych gestów z Twojej strony.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Byki nie będą dziś narzekać na nudę. Jednak świąteczna atmosfera nie będzie sprzyjać Twojemu skupieniu, dlatego zrezygnuj z nowych projektów i nie podpisuj ważnych dokumentów. Rozsądne podejście do wydatków pomoże rozwiązać problemy finansowe. Zwłaszcza jeśli masz przeczucie, że inwestujesz w niewłaściwy sposób.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na piątek nalega: postaraj się porozumieć z zespołem, nawet jeśli wcześniej radziłaś sobie sama. Dziś wsparcie innych będzie po prostu niezbędne. Bliźnięta, które wybierają się w podróż służbową, mogą liczyć na wiele żywych wrażeń, także tych miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Nie będziesz dziś zadowolona z nadmiaru obowiązków, jednak zmiana sytuacji chwilowo nie będzie możliwa. Postaraj się opanować emocje i nie wdawaj się w kłótnie związane z pracą – nic dobrego z tego nie wyniknie. Pomimo dnia pełnego napięć zawodowych, nie będziesz narzekać na relację miłosną. Niewykluczone, że wraz z ukochaną osobą zrealizujesz plan z dalekiej przeszłości.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Horoskop na piątek zaleca do spokojnego przemyślenia faktu, czy Twoja kariera rozwija się w taki sposób, jakbyś tego chciała. Jeśli czujesz się zagubiona, prawdopodobnie wprowadzasz w błąd inne osoby. Uwierz w siebie, zaufaj swojemu doświadczeniu i wykorzystaj w praktyce. Gwiazdy są po Twojej stronie.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Niektóre Panny będą musiały podjąć decyzję, związaną z dalszą karierą. Zanim podpiszesz ostateczną umowę, zwróć szczególną uwagę na nowe zasady, które będą Cię obowiązywać. Jeśli nie jesteś do nich przekonana, nie angażuj się. Zarówno w tej sprawie, jak i w miłości warto zaufać intuicji.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy przewidują przyjemny dzień, który prawdopodobnie spędzisz w gronie przyjaciół. Wzmocnisz reputację w miejscu pracy, jeśli przejmiesz inicjatywę i wykażesz się rozsądkiem. Twoje pomysły spotkają się z uznaniem – odwagi! W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na 06.12.2019 nie przewiduje żadnych wydarzeń, które mogłyby w znaczący sposób wpłynąć na twoje życie. To doskonały dzień na chwilę odpoczynku, najlepiej u boku ukochanej osoby i bliskich krewnych.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Jeśli tego dnia będziesz bardziej pewna siebie, osiągniesz o wiele więcej, niż przewidywałaś. Nie obawiaj się, że przesadzisz – wszystko, co zrobisz, wyjdzie Ci na korzyść. Jedynie zdrowie może Cię zawieść w najmniej odpowiednim momencie. Czułe wyznanie bliskiej osoby pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Nieuwaga może doprowadzić Koziorożców do poważnych błędów. Pamiętaj, że marzenia i fantazje sprawdzą się wyłącznie w działaniach kreatywnych, a wszelkie inne obowiązki wymagają Twojej rozwagi. Bliska osoba może Cię boleśnie skrytykować, ale prawdopodobnie nie będziesz zdziwiona tym faktem. Jeśli jesteś świadoma tego, co powiedziałaś, nadszedł czas na przeprosiny.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Horoskop na piątek ostrzega, że Twoje problemy osobiste powinny pozostać tajemnicą. Rywale niecierpliwie czekają na Twoje potknięcie – nie daj im tej satysfakcji. Niewykluczone, że potwierdzi się informacja, na którą tak długo czekałaś. Wieczorem koniecznie zrelaksuj się u boku ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Pomimo pozornie wesołej atmosfery, możesz poczuć się wyjątkowo samotna. Zastanów się, dlaczego nikt nie zapyta, co dzieje się w Twojej duszy? Czy nie jest to twoja wina? Jeśli tak – czas na zmianę i naukę odpowiedniej komunikacji z otoczeniem. Samotne Ryby mają szansę na nawiązanie istotnej w ich życiu znajomości. Gwiazdy nie mówią, czy rozwinie się z tego poważna relacja. 

Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.