horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czy poniedziałek będzie dla Ciebie szczęśliwy? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 02.12.2019

Redakcja VIVA! 2 grudnia 2019 05:30
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują, że znakom zodiaku nie uda się wywiązać z obowiązków i założeń na dzisiejszy dzień. Poniedziałkowa aura sprzyjać będzie planowaniu przyszłości i marzycielstwu. Horoskop na 02.12.2019 nie wyklucza zmian w życiu osobistym niektórych ze znaków.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany rzadko narzekają na swoje samopoczucie, jednak horoskop na poniedziałek przewiduje właśnie kłopoty ze zdrowiem. Z tego powodu wskazana jest rezygnacja z dalekich podróży i hałaśliwych spotkań. Odpocznij w gronie najbliższych – tego dziś potrzebujesz. Ze względu na brak skupienia, nie angażuj się w żadne sprawy finansowe.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Gwiazdy nalegają na sumiennym wykonywaniu obowiązków – jeśli zaniedbasz swoją pracę, prawdopodobnie stracisz szansę na awans. Niewykluczone, że będziesz musiała poświęcić więcej uwagi swojemu zdrowiu. Również życie miłosne będzie dla Ciebie źródłem rozczarowań. Jeśli nie chcesz stracić bliskiej osoby, zaproponuj kompromis.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop obiecuje Bliźniętom produktywny i udany dzień. Nawet drobny sukces zawodowy zwróci uwagę przełożonych – nie zmarnuj tej szansy od losu. Ewentualna premia finansowa poprawi Ci humor i pozwoli spłacić zaległy dług. Wieczorem koniecznie spotkaj się z ukochaną osobą i nie szczędź czułych słów.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przed Tobą dzień pełen wyzwań! I nawet jeśli nie uda Ci się zrealizować wszystkiego, co zaplanowałaś, wynik Twojego poświęcenia Cię nie rozczaruje. Gwiazdy ostrzegają jednak, że nadmierne zaangażowanie w pracę może wywołać konflikt z bliską osobą. Okaż skruchę, aby uraza nie przeważyła nad uczuciami.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Jeśli w przemyślany sposób wykorzystasz doświadczenie w nowych projektach, osiągniesz oszałamiający sukces. Oszczędne operowanie finansami pozwoli uniknąć długów, dlatego nie poddawaj się pokusie wielkich zakupów. Jedynie w związku miłosnym nie wszystko pójdzie dziś gładko. Niestety, jeśli sama ustaliłaś pewne zasady, teraz możesz tylko marzyć o niezależności.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na 02.12.2019 sugeruje, że Panny powinny dziś zajmować się jedynie tym, co sprawia im przyjemność. Nie zmuszaj się do rzeczy, które Cię przerastają – nic dobrego z tego nie wyniknie, a w przypadku odmowy nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Gwiazdy nie wykluczają poważnego konfliktu rodzinnego. Nie obwiniaj się za nieprzemyślane postępowanie innych osób.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Tego dnia będziesz musiała wykazać się wyobraźnią nie tylko w pracy, ale także w miłości. To jedyny sposób na osiągnięcie tego, co chcesz. Ochronisz się też przed negatywnymi emocjami. Horoskop przepowiada również doskonały dzień pod względem rozwiązywania problemów finansowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Twoje osiągnięcia są warte podziwu, jednak nie oczekuj, że otoczenie zasypie Cię komplementami. Nadmierna pewność siebie i zarozumiałość nie doprowadzą Cię do niczego dobrego – jedynie narobisz sobie wrogów. Nie odmawiaj pomocy przyjaciołom, zwłaszcza jeśli ostatnio pomogli Ci wyjść z kryzysu. Ukochana osoba może zażądać niemożliwego.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Horoskop na poniedziałek doradza Strzelcom, aby postarali się rozgraniczyć życie prywatne i zawodowe. Kreatywność sprawdzi się w pracy, jednak Twoje sprawy osobiste wymagają konkretnego działania, a nie spontanicznych ruchów. W przypadku samotnych przedstawicieli znaku, Gwiazdy nie wykluczają romantycznej znajomości. Jeśli już jesteś w związku miłosnym, nie mów niczego, co może obrócić się przeciwko Tobie.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przewidują spokojny dzień dla wszystkich Koziorożców. Niestety, chwilowo nie możesz liczyć na nowe projekty, które pozwolą Ci się wyrwać z rutyny. Lepiej poświęć czas na porządkowanie spraw rodzinnych i domowych. Twoja wrażliwość będzie sprzyjać budowaniu stabilnej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Prawdopodobnie zrozumiesz dziś, w jaki sposób wygląda nauka na błędach. Nieprzyjemna sytuacja z przeszłości wpłynie na Twój wizerunek. Zachowaj spokój, aby nie ulec negatywnym emocjom i nie popaść w jeszcze większe kłopoty. Gwiazdy uspokajają, że już wkrótce wszystko wróci do normy, a Ty odzyskasz zarówno dobry humor, jak i szacunek współpracowników. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Dziś Ryby stworzą sobie doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i do relaksu. Nie poświęcaj zbyt wiele uwagi zadaniom, które Cię nie przekonują. Nie marnuj swojego czasu. Horoskop na poniedziałek ostrzega jedynie przed kłopotami ze zdrowiem – szczególnie uważaj na nietypowe dla siebie potrawy. Ukochana osoba zaskoczy Cię przyjemną wiadomością. 

Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.