horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czy koniec tygodnia Cię zaskoczy? Sprawdź swój horoskop na niedzielę!

Przepowiednia na 08.12.2019

Redakcja VIVA! 8 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy namawiają do poświęcenia dnia na planowanie kariery. Znaki zodiaku nie będą narzekać na brak energii. Jeśli chodzi o miłość, horoskop na 08.12.2019 przepowiada drobne zawirowania. Niektóre pary zdecydują się na kolejny krok w związku, inne – na ostateczne rozstanie.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany będą musiały uważać dziś na swoje finanse, aby później nie narzekać. Pokusy będą ogromne, jednak Gwiazdy ostrzegają, że spłata długu nie będzie łatwa. Prawdopodobnie otrzymasz istotną informację, dotyczącą Twojego życia osobistego. Potwierdzi ona Twoje obawy, ale nie rozczaruje. Odpocznij od problemów, poświęcając czas swojemu ulubionemu hobby.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na niedzielę nie wyklucza sprzeczek i sporów. Nie oceniaj jednak osoby, z którą się kłócisz, nie krytykuj i nie stosuj obelg. Pamiętaj, że wszystko w życiu powraca jako bumerang. Samotne Byki mogą dziś spotkać osobę, która zmieni ich podejście do miłości.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą senny dzień, który pozwoli Ci oderwać się od wszystkiego, co zbędne w Twoim życiu. Pomimo troski przyjaciół, nie pozwól im na zbyt nachalne wtrącanie się w Twoje sprawy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Gwiazdy przepowiadają świetny dzień dla tych Raków, którzy uwielbiają rozwiązywać problemy – nie tylko swoje. Jeśli bliska osoba poprosi Cię o wsparcie, nie angażuj w to zbyt wielu emocji. Horoskop nie wyklucza, że otrzymasz dziś zwrot długu sprzed lat.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Zaniedbanie obowiązków zawodowych może zniszczyć to, co budujesz od dawna. Nie pozwól sobie na roztargnienie, jeśli nie chcesz ponieść negatywnych konsekwencji. Pomimo napiętej atmosfery w ciągu dnia, wieczorem poczujesz się dużo lepiej. Szczera rozmowa z ukochaną osobą będzie jednak niezbędna.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na niedzielę ostrzega: albo zyskasz o wiele więcej, niż przypuszczasz, albo wszystko stracisz. Dlatego zaufaj swojej intuicji, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję związaną z rozwojem kariery, finansami lub nieruchomościami. Gwiazdy nie wykluczają końca obecnego związku.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Przed Tobą dość przyjemny dzień. Prawdopodobnie spotkasz się dziś z przyjaciółmi z przeszłości, którzy wpłyną na kilka Twoich decyzji związanych z przyszłością. Nie opowiadaj zbyt wiele o swoim życiu osobistym, ale zbieraj niezbędne informacje o innych – wkrótce mogą Ci się przydać.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na 08.12.2019 obiecuje dzień, pełen emocji, niestety negatywnych. Będziesz rozdrażniona i poirytowana, co negatywnie odbije się nie tylko na komunikacji z najbliższymi, ale przede wszystkim na Twoim nastroju. Gwiazdy uspokajają, że równowaga wkrótce powróci do twojego życia.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Niewykluczone, że Strzelce zaczną oszczędzać nawet na najbardziej niezbędnych rzeczach. Pomimo słusznych argumentów, przemawiających za taką decyzją, nie odrzucaj propozycji ukochanej osoby, która dąży do kompromisu. Gwiazdy wróżą szczególne powodzenie twórczym przedstawicielkom znaku.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Niestety, horoskop nie przewiduje dobrego dnia dla Koziorożców. Jeśli nawet drobne potknięcia wyprowadzały Cię ostatnio z równowagi, dziś nie będziesz mogła powstrzymać nagromadzonych emocji. Porada Gwiazd: nie pozwól sobie na wybuch w obecności osoby, na której Ci zależy. Lepiej spędź ten dzień w samotności.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Niektóre Wodniki gwałtownie zmienią swój punkt widzenia pod wpływem innych osób, a inne będą upierać się przy swoich przekonaniach. I w jednym, i w drugim przypadku należy zachować rozsądek. Niedzielny horoskop namawia do pracy nad życiem osobistym. Jest to niezbędne, jeśli chcesz, aby Twoja obecna relacja miłosna przetrwała.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Prawdopodobnie raz na zawsze pożegnasz się z widmem przeszłości, które zakłócało Twoje obecne życie. Natychmiast odczujesz ulgę i będziesz cieszyć się doskonałym nastrojem. Wieczorne spotkanie z bliskimi Ci osobami przebiegnie w wyjątkowej atmosferze. Samotne Ryby powinny uważać na nieszczere zapewnienia o „wiecznej miłości”. 

Horoskop numerologiczny 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.