horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Oto Twój horoskop na wtorek! Czy uda Ci się uniknąć kłopotów miłosnych?

Co wydarzy się 03.12.2019?

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2019 05:30
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 03.12.2019 przepowiada udany dzień dla tych osób, które potrafią działać w sposób zdecydowany i asertywny. Nie uda się jednak uniknąć sporów, wywołanych kategorycznym podejściem. W życiu miłosnym należy połączyć determinację z rozwagą. To dobry moment na rozwój związku.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Niestety, Gwiazdy przepowiadają Baranom bardzo trudny i wyczerpujący dzień. Bądź dziś szczególnie ostrożna, pod każdym względem. Zarówno sprawy zawodowe, jak i osobiste mogą przynieść nieprzyjemne rozczarowania. Horoskop uspokaja jednak, że taki stan rzeczy nie potrwa długo.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Jeśli pokonasz dziś swoje lenistwo, zrobisz wszystko, co zaplanowałaś. Co więcej, jeśli wykażesz się kreatywnością, nie umknie to uwadze Twoich przełożonych i być może otrzymasz należną nagrodę za swój wysiłek. Zwróć jedynie większą wagę na swoje zdrowie, a szczególnie dietę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta prawdopodobnie nie będą miały dziś czasu na relaks. Nagromadzone obowiązki służbowe wymagają Twojego zaangażowania, inaczej możesz narazić się na konsekwencje swoich zaniedbań. Horoskop na wtorek nie wyklucza niespodziewanej propozycji zmiany pracy – zanim się zdecydujesz, posłuchaj intuicji. Ukochana osoba chętnie udzieli Ci wsparcia.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przed Tobą dość spokojny dzień. Nie będziesz jednak narzekać na nudę, a nowy projekt zawodowy może stać się Twoim priorytetem. Nie poddaj się pokusie spontanicznych zakupów, ponieważ ryzyko kryzysu finansowego jest zbyt duże. Samotne Raki mogą liczyć na decydujące zmiany w życiu miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy ostrzegają przed ryzykiem, związanym z działaniem konkurencji. Bądź czujna, a nie popełnisz błędu i nie stracisz pozytywnej opinii, jaką cieszysz się w swoim środowisku. Wieczorem koniecznie poświęć czas na obowiązki domowe. Bliska osoba może Cię skrytykować, jednak nie wdawaj się w niepotrzebną kłótnię.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na 03.12.2019 podpowiada, że Panny powinny się dziś zająć planowaniem. Zrezygnuj z rzeczy, które nie przynoszą Ci satysfakcji, a otrzymasz wiele nowych, znacznie bardziej zyskownych ofert. Nie marnuj cennej energii na coś, co Ci się nie podoba. W miłości okaż więcej czułości. Druga połówka doceni Twój romantyczny nastrój, zwłaszcza jeśli urozmaicisz wasz dzień przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy nie wykluczają, że odniesiesz dziś sukces zawodowy. Twoje zaangażowanie przyniesie oczekiwane efekty, a koniec roku może ucieszyć Cię niespodziewaną nagrodą pieniężną, związaną z tym wyróżnieniem. To również doskonały dzień na rozwój osobisty – zapisz się na kursy, które pozwolą Ci realizować Twoje hobby. Jedynie chwilowy brak harmonii w relacji miłosnej może popsuć Ci nastrój.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Przed Tobą dość trudny dzień. Horoskop ostrzega, że przez nieuwagę możesz stracić dużą ilość pieniędzy. Zwróć również szczególną uwagę na wszystkie dokumenty, które podpisujesz. Również w sferze miłosnej nie unikniesz pokus. To, co na początku wydawało Ci się niewinnym przewinieniem, może być początkiem końca. Zastanów się, czy nie wpadłaś w pułapkę uczuć?

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Strzelce będą dziś wyjątkowo doceniane. Wykorzystaj swoje doświadczenie, jeśli bliska osoba zwróci się po poradę i wsparcie. Nie musisz też obawiać się kłopotów finansowych, nawet jeśli ostatnio nie udało Ci się zaoszczędzić. W sprawach miłosnych los będzie po Twojej stronie.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na wtorek przewiduje dość przyjemny dzień, o ile nie będziesz denerwować się drobnostkami, które nie są tego warte. Wskazówka Gwiazd – nie możesz kontrolować wszystkiego, co dzieje się wokół Ciebie, więc nie rozpraszaj się i zajmij się jedynie swoim życiem. Szczególnie osobistym.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Przed Tobą dzień pełen nieporozumień. Prawdopodobnie będziesz dziś wyjątkowo podejrzliwa. Zanim oskarżysz kogoś o celowe działania na Twoją szkodę, przeanalizuj dowody. Błędna ocena może Cię wiele kosztować. Samotne Wodniki otrzymają szansę od losu i poznają osobę, która może zmienić ich życie na zawsze.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Wtorek będzie dla Ciebie wyjątkowo szczęśliwy! Nawet jeśli nie zrobisz dziś nic konstruktywnego. Twój urok osobisty nie zawiedzie, a spryt pozwoli zrealizować jedno z pragnień. Gwiazdy nie wykluczają powodzenia w sprawach finansowych, jednak nie wydawaj więcej, niż posiadasz. Ukochana osoba może zaintrygować Cię swoim pomysłem na przyszłość. Decyzję pozostaw swojej intuicji. 

horoskop chiński
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.