horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Sprawdź, co przepowiada Twój horoskop na pierwszy dzień nowego miesiąca!

Co wydarzy się 01.12.2019?

Redakcja VIVA! 1 grudnia 2019 05:33
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Większość znaków zodiaku zachowa dziś niezwykłą jasność umysłu. Warto wykorzystać ten dar od losu, aby zrozumieć, co jest dla nas tak naprawdę ważne. Horoskop na 01.12.2019 nie wyklucza burzliwych kłótni rodzinnych.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Prawdopodobnie staniesz dziś przed poważnym wyborem, związanym z rozwojem kariery. Zanim podejmiesz racjonalną decyzję, posłuchaj swojej intuicji. Horoskop na niedzielę ostrzega przed rozczarowaniem. Pamiętaj jedynie, że twoja samoocena nie powinna zależeć od nastroju inne osoby.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Dzisiaj będziesz ucieleśnieniem kobiecości i okażesz jedynie najlepsze cechy swojego charakteru. Pomimo nacisku ze strony bliskiej osoby, nie składaj żadnych obietnic – nie będziesz musiała się tłumaczyć, jeśli nie uda Ci się z niej wywiązać. Wieczorem koniecznie odpocznij w towarzystwie drugiej połówki.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Niestety, Gwiazdy przewidują trudny dzień dla Bliźniąt. Zderzenie z rzeczywistością może być dla Ciebie zbyt bolesne. W przyszłości postaraj się szczerze mówić o swoich potrzebach i pragnieniach, a nie będziesz musiała cierpieć z powodu niepowodzenia. W miłości unikaj hipokryzji, ponieważ tylko Twoja szczerość i bezpośredniość ukochanej osoby mogą zmienić waszą relację na lepsze.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na niedzielę przypomina, że nie powinnaś buntować się przeciwko temu, czego tak naprawdę nie możesz zmienić. Twoja cierpliwość w końcu Cię zawiedzie, a kłótnia z bliską osobą może tylko pogorszyć napiętą atmosferę w Twoim życiu. Postaraj się nie opowiadać innym o swoich kłopotach, inaczej nie unikniesz nieprzyjemnych plotek na swój temat.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Prawdopodobnie nawiążesz ciekawą znajomość, która może mieć wpływ na Twoją przyszłość. Nie próbuj zagłębiać się w problemy i tajemnice innych ludzi – dziś nie będziesz zbyt pomocna, a Twoje rady mogą doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Panny mogą liczyć na dość leniwy dzień. Gwiazdy nalegają na odpoczynku, ponieważ już niedługo powinnaś skupić się na realizacji starych projektów. Aby osiągnąć ustalony cel finansowy, zacznij oszczędzać. Ukochana osoba chętnie Cię w tym wesprze.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Gwiazdy przewidują, że nie będziesz narzekać na brak energii, pomimo długiego i męczącego tygodnia pracy. Wykorzystaj ten dzień na dokończenie zaległych obowiązków domowych. Niewykluczone, że nagle zaczniesz tęsknić za kimś z przeszłości – i to uczucie będzie odwzajemnione.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Skorpiony mogą liczyć na dobre wiadomości. Wspaniałe samopoczucie zmotywuje Cię do nowych projektów, ale zanim zaczniesz wdrażać swoje pomysły, szczegółowo rozważ wszystkie za i przeciw. Wieczorem postaraj się zrelaksować w rodzinnej atmosferze. Twoje zdrowie wymaga spokoju.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Odważne pomysły i śmiałe plany będą dziś Twoją największą motywacją. Marzysz o spontanicznych wakacjach z dala od domu? Horoskop na niedzielę sugeruje, że jest to dokonały dzień na realizację takich pragnień. Jedynie w twoim życiu miłosnym nie możesz liczyć na pozytywne wieści. Ukochana osoba może Cię oszukać.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na 01.12.2019 obiecuje Koziorożcom spokojny dzień. Zajmij się dziś sobą – zastanów się nad zmianą stylu, zaplanuj wizytę u fryzjera, zrób porządek w szafach... W tak prosty sposób zapomnisz o codziennych problemach, wymagających od Ciebie pilnego rozwiązania.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Gwiazdy przewidują wspaniały dzień! Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować jeden z projektów, nad którym pracowałaś od bardzo dawna. Koniecznie pochwal się swoim sukcesem – zachwycone opinie krewnych i przyjaciół pozytywnie wpłyną na Twoją pewność siebie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby powinny dziś zadbać o swój komfort, o ile chcą utrzymać dobry nastrój. Jeśli okoliczności zmuszą Cię do wywiązania się z obowiązków służbowych, bądź czujna – konkurencja nie śpi i czeka na Twoje potknięcie. Horoskop na niedzielę przypomina o złożonych obietnicach. Nie unikaj odpowiedzialności, nawet jeśli masz wrażenie, że nie uda Ci się z nich wywiązać. Ukochana osoba będzie wobec Ciebie wyrozumiała. 

Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.