horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Poznaj przepowiednię na kolejny dzień grudnia! Oto Twój horoskop na dziś

Co wydarzy się 05.12.2019?

Redakcja VIVA! 5 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 05.12.2019 przewiduje pomyślny dzień dla wszystkich znaków zodiaku. To dobry moment na zażegnanie kłótni i rozstrzygnięcie sporów. Gwiazdy namawiaj do nowych znajomości. Czwartek będzie szczególnie udany dla osób, poszukujących miłości!

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany nie powinny dziś być zbyt ambitne – upadek, przywracający do rzeczywistości, może być bolesny. Nie okazuj wyższości, jeśli nie chcesz doprowadzić do nieprzyjemnej wymiany zdań w miejscu pracy. Jedynie życzliwość i wrażliwość przyniosą Ci dziś profity, również w relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Gwiazdy ostrzegają, że dziś możesz być wyjątkowo nieuważna. Skup się na jakości wykonywanych zadań, w przeciwnym razie będziesz musiała poprawiać błędy, co znacznie opóźni realizację celu. Jeśli chodzi o zdrowie, unikaj przemęczenia. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na czwartek przepowiada dość spokojny dzień. Pomimo luźnej atmosfery, nie pozwól sobie na jawne ignorowanie poleceń przełożonych – konsekwencje nie będą przyjemne. Gwiazdy nie wykluczają interesującego spotkania z osobą, która przekaże Ci wiele cennych informacji.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Raki powinny skupić się dziś na swoim życiu osobistym. Sukcesy zawodowe nie zamienią pustki w sercu, a bliska osoba może podjąć podjąć zaskakującą decyzję o rozstaniu. Jeśli nie chcesz stracić tej relacji, odważ się na szczere wyznanie.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Negocjacje biznesowe przyniosą Ci dziś wygraną – rozwój Twojej kariery nabierze tempa. Jedynie kwestie finansowe mogą Cię zmartwić, dlatego nie pozwalaj sobie na nadmierne wydatki i pożyczki. Wręcz przeciwnie, zacznij oszczędzać. Ukochana osoba prawdopodobnie zaintryguje Cię ciekawą propozycją na przyszłość. Nie odmawiaj, nawet jeśli nie jesteś pewna, czy ten plan może się udać.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Gwiazdy mają wspaniałą wiadomość dla tych Panien, które uczciwie pracowały przez ostatnich kilka tygodni – te przedstawicielki znaku mogą liczyć na nagrodę za swój wysiłek. Jeśli jesteś daleka od ukończenia ważnego projektu, postaraj się ograniczyć kontakt z osobami, które zakłócają Twój proces twórczy. Nie unikniesz dziś kłótni w związku miłosnym, szczególnie jeśli to Ty nie pohamujesz negatywnych emocji.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Horoskop na czwartek przepowiada, że właśnie dziś pozbędziesz się kompleksów związanych ze swoim doświadczeniem zawodowym. Ktoś doceni Twoje starania, przez co Twoja samoocena wzrośnie. Nie zapomnij podziękować tej osobie. Rada dla Wag w związku miłosnym: nie opowiadaj o swoim życiu prywatnym, jeśli nie chcesz sprowokować nieprzyjemnych i kłamliwych plotek.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Prawdopodobnie będziesz dziś w bojowym nastroju! Nawet jeśli postanowisz rozliczyć się z każdą osobą, która kiedykolwiek Cię skrzywdziła, dokładnie przeanalizuj taktykę. Nieprzewidziane przeszkody mogą Cię tylko pogrążyć. Wyeliminuj gwałtowne emocje, zanim wrócisz do domu. Twoje nastawienie może urazić Twoją drugą połówkę.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Przed Tobą dzień pełen wspomnień. Melancholia i powrót do wydarzeń z przeszłości mogą doprowadzić do niepowodzenia oraz nieporozumienia w miejscu pracy. Gwiazdy ostrzegają, że takie zachowanie może doprowadzić do problemów finansowych. Samotne Strzelce mają szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego. Nie przegap szansy od losu.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na 05.12.2019 przewiduje dzień przyjemności i radosnych wydarzeń. Będziesz cieszyć się sukcesami innych, ale nie zapomnij pochwalić się również swoimi zasługami. Porada Gwiazd: w relacji miłosnej nie zadawaj zbędnych pytań. Ukochana osoba może Cię źle zrozumieć.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Wodniki będą dziś dość ambitne. Obecna sytuacja zawodowa nie będzie dla Ciebie motywacją do zmian, ale zaczniesz poszukiwać nowego hobby. Pamiętaj, że lekkomyślne wydawanie pieniędzy może doprowadzić Cię do poważnych długów. Bliska osoba wesprze Cię w tym temacie.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że podejmiesz dziś poważną decyzję, zmieniającą Twoje życie raz na zawsze. Nie obawiaj się reakcji otoczenia, ale skup się na swoich potrzebach. Nawet jeśli wdrożenie niektórych planów zakończy się niepowodzeniem, nie wpłynie to na Twoją pozycję. Horoskop na czwartek podpowiada, że dzisiejszy wieczór sprzyja romantycznym spotkaniom z ukochaną osobą. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.