maffashion-julia-kuczynska-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
domy gwiazd

Maffashion pokazała nowy dom! Jak gwiazda urządzi wnętrza?

Kogo influencerka poprosiła o pomoc?

Redakcja VIVA! 25 września 2020 14:30
maffashion-julia-kuczynska-5
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

W życiu Maffashion czyli Julii Kuczyńskiej, która dopiero co świętowała 33-cie urodziny ogromne zmiany! Gwiazda dopiero co została mamą, a jej związek z aktorem Sebastianem Fabijańskim kwitnie. Świeżo upieczeni rodzice powoli biorą się też za urządzanie nowego domu. Julia w czwartek opublikowała na swoim Instastories filmiki, na których możemy zobaczyć jak postępują prace na budowie.

Nowy dom Maffashion

Młoda rodzina na pewno będzie czuła się komfortowo w nowym domu. Wysokie pomieszczenia i ogromne okna zapewnią wnętrzom dużo światła. Póki co budynek jest w stanie surowym, ale młoda mama już zaczyna myśleć o tym, jak zaaranżuje przestrzeń. O pomoc zwróciła  się do… Honoraty Skarbek! Maffashion oznaczyła piosenkarkę w jednym z filmików i poprosiła o radę:

Będę potrzebowała namiar na super meble, sklepy, oświetlenie etc :))) @Honkabierdronka Ty już chyba 5 mieszkanie od zera wykańczałaś?

Ciekawe, jakie rady przygotuje dla Maffashion bardziej doświadczona w urządzaniu wnętrz koleżanka.

maffashion-julia-kuczynska-10
Fot. Instagram: @maffashion_official

Przestrzeń w nowym domu Maffashion - jak wyglądają projekty?

Na filmach, które Maff udostępniła widać wyraźnie sztalugi z ustawionymi wizualizacjami przestrzeni. Prawdopodobnie widać tam projekt nowoczesnej kuchni. W domu ustawione są prowizoryczne schody na czas budowy. Na  nagraniu widać również długi korytarz. Duże okna przyciągają uwagę. Za szybą widać fragment podwórka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌺 wyspana 2/10 🌝

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.