Maffashion, Julia Kuczyńska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Maffashion musiała stawić czoła nietypowemu problemowi. Wszystko przez paparazzich

Młoda mama zrobiła wszystko, by wypełnić zalecenia pediatry

Rafał Kowalski 20 września 2020 08:52
Maffashion, Julia Kuczyńska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dziesięć pierwszych dni po porodzie dla każdej mamy jest czasem pełnym skrajnych emocji. Opieka nad noworodkiem to szereg nowych, często wyczerpujących obowiązków, ale też chwile przyjemności. Niestety, jedna z nich nie była dana Julii Kuczyńskiej, która 10 września urodziła syna. Blogerka, a prywatnie mama, nie mogła wyjść z domu przez paparazzich...

Maffashion o problemie z fotografami

Ulubienica internautów regularnie pokazuje w sieci fragmenty swojej codzienności. Wczoraj partnerka Sebastiana Fabijańskiego nagrała kilka filmików, na których skarżyła się na fotografów, którzy okrążyli jej dom. Młoda mama nie miała ochoty pozować do zdjęć czy być śledzoną podczas przechadzki z dopiero narodzoną pociechą. „Pediatra zalecił krótkie spacery, ale panowie z aparatami stoją nam przed domem i nie możemy wyjść na krótki spacer...”, mogliśmy usłyszeć na Instagramie Maff.

32-letnia gwiazda ma to szczęście, że do jej mieszkania należy obszerny taras. I to on spełnił rolę miejsca, w którym młoda mama zaczęła w końcu spacerować z synkiem w wózku.

Musimy przyznać, że Julia Kuczyńska wykazała się ogromną pomysłowością i szybko pozbyła się problemu. Mimo wszystko jest nam bardzo przykro, że blogerka nie mogła cieszyć się piękną sobotnią pogodą i rodzinnymi chwilami jak tysiące innych rodzin… Czujecie podobnie? 

syn Maffashion
Fot. Screen z Instastories

Maffashion, VIVA! 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

TAGI #Maffashion

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.