nowa-fryzura0maffashiona-2020
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Maffashion pokazała odważne zdjęcia na Instagramie!

Tak wygląda ciało blogerki zaledwie 10 dni po porodzie

Redakcja VIVA! 21 września 2020 14:00
nowa-fryzura0maffashiona-2020
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Maffashion bardzo długo utrzymywała w tajemnicy ciążę i pokazała brzuszek dopiero na kilka tygodni przed porodem. To dość nietypowe zachowanie wśród celebrytów, ale w pełni rozumiemy jej decyzję. Jednak  od razu po porodzie bardzo otwarcie mówi na Instastories o tym, jak bardzo kocha synka, ale też szczerze wyznaje, że macierzyństwo to pasmo wyzwań i niekończące się zmęczenie. Blogerka pozuje bez makijażu, w za dużych ubraniach – to zupełnie inny look niż ten, do którego przyzwyczaiła nas przez ostatnie lata. Do tego odważyła się pokazać, jak wygląda jej brzuch dokładnie 10 dni po porodzie. Zobaczcie!

Brzuch Maffashion 10 dni po porodzie - zero rozstępów

Zdjęcia i filmiki Maffashion będą na pewno ogromnym wsparciem dla wielu młodych mam, które chcą jak najszybciej wrócić do formy. Bo bombardowane zdjęciami idealnie płaskich brzuchów gwiazd tydzień po porodzie, mają wygórowane, wręcz nierealne wymagania wobec samych siebie. I tutaj Maffashion mówi im: stop. To normalne, że tak wyglądacie. Jak też tak wyglądam. Dlatego bardzo wspieramy takie działania i gratulujemy Julii odwagi!

Tak wygląda mój brzuch dni o porodzie. Nie mogę go wciągnąć, mówi na stories.

I pokazuje swoją sylwetkę z przodu i z boku.

maffashion-po-porodzie
Fot. Instagran@maffashion_official
maffashion-cialo-po-porodzie
Fot. maffashion_official

Żartobliwie dodaje też, że pupę ma obwisłą, choć naszym zdaniem wygląda świetnie. Julia jednak nie kończy na tym „prezentacji” swojej sylwetki i pokazuje jeszcze jak z bliska wygląda jej brzuszek.

Skóra tylko trochę mi wisi. Mięśnie prześwitują, dobrze jest. Rozstępów brak, podsumowuje.

maffashion-jak-wyglada-po-porodzie
Fot. maffashion_official

Naszym zdaniem wygląda świetnie jak na tak krótki czas po porodzie. I pewnie za miesiąc lub dwa wróci do dawnej figury. Ale widać, że blogerka nie będzie szaleć i wariować na punkcie figury, tylko wszystko zrobi zdrowo i z głową. Wspieramy ją i popieramy. Takie podejście na pewno jest potrzebne wielu młodym mamom, które dzięki niemu czują się mniej niedoskonałe. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.