Maffashion, Julia Kuczyńska, VIVA!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion podzieliła się kolejnymi zdjęciami synka. Tak wyglądają ich poranki!

Blogerka zapowiedziała też poważne zmiany w swojej firmie...

Rafał Kowalski 19 września 2020 09:50
Maffashion, Julia Kuczyńska, VIVA!
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Już od dziewięciu dni Julia Kuczyńska spełnia się w nowej, najważniejszej roli życia. Dokładnie dziesiątego września 2020 roku przyszło na świat pierwsze dziecko blogerki z milionowymi zasięgami. Idolka nastolatek i jej partner Sebastian Fabijański nadali chłopcu imiona rozpoczynające się na B i J. Jakie dokładnie? Tego jeszcze nie wiadomo.  O wiele chętniej 32-letnia mama dzieli się z fanami zdjęciami maluszka.

Zdjęcia synka Maffashion. Blogerka stworzy kolekcję dziecięcą

Od kilku dni Maffashion regularnie pokazuje swoim obserwatorom fragmenty najpiękniejszych chwil w jej życiu. Co ciekawe, blogerka pokazuje wszystkie odcienie macierzyństwa – od zachwytów nad maluszkiem do nocnych pobudek na karmienie i zmęczenia wypisanego na twarzy.

Na najnowszym zdjęciu młoda mama wtulona jest w swojego synka. Z fotografii bije spokój, miłość i równowaga. Z kolei na najnowszym filmie nagranym dziś rano widać, że jak radosny potrafi być syn Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego. Uwagę internautów przykuła rączka niemowlęcia, która mimo swojej maleńkości próbowała złapać dłoń mamy.

Przy okazji publikacji zdjęcia i filmu z pociechą, Maffashion opowiedziała o niespodziance dla swoich fanów. Gwiazda przygotowała ją wraz ze swoimi współpracowniczkami. „Oficjalnie: będziemy miały w Eppram rzeczy dla dzieciaczków – mniejszych i większych. Te pierwsze będą tworzone we współpracy z marką, która zajmuje się tym od wielu lat. Cieszę się, bo to dla mnie krok naprzód. Na pomysł wpadłyśmy spontanicznie, gdy byłam w ciąży. To dla mnie aktualny temat i sama chętnie ubiorę swoje dziecko w to, co przygotujemy”, mówiła 32-latka na Instastory.

Z okazji nowego zawodowego rozdziału Julia Kuczyńska otrzymała od współpracowników piękny tort. Zobaczcie zdjęcia. 

10.09.2020

Opublikowany przez Julię Kuczyńską Piątek, 18 września 2020

syn Maffashion
Fot. Screen z Instastories

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.