Sebastian Fabijański z dzieckiem
Fot. Instagram @maffashion_official
Z ŻYCIA GWIAZD

Maffashion pokazała nagrania Fabijańskiego z ich nowo narodzonym dzieckiem! 

Świeżo upieczony tata nie mógł powstrzymać się od łez

Redakcja VIVA! 17 września 2020 12:15
Sebastian Fabijański z dzieckiem
Fot. Instagram @maffashion_official

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański tydzień temu powitali na świecie swojego potomka! Blogerka nie była zbyt wylewna o swojej ciąży, a wręcz potwierdziła tę informację dopiero niespełna miesiąc temu. Teraz z kolei dumni rodzice nie mogą się powstrzymać od pokazywania swojej pociechy światu. Wczoraj opublikowali wspólne zdjęcia z nowo narodzonym dzieckiem, a tym samym ogłosili opinii publicznej jego narodziny. Maffashion tym razem podzieliła się na swoim Instagramie wzruszającymi nagraniami. 

Maffashion urodziła! Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

Tydzień temu, 10 września na świat przyszło dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. W trakcie pierwszych dni po narodzinach para najwidoczniej chciała nacieszyć się prywatnością. Wczoraj postanowili jednak ogłosić światu szczęśliwą nowinę. Oboje podzielili się wzruszającymi zdjęciami ze swoją pociechą w mediach społecznościowych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BJF 10.09.20 @maffashion_official

Post udostępniony przez Fabijański (@sebastian.fabijanski.official)

Sebastian Fabijański z synem. Maffashian opublikowała nagrania przez Instagram

Znana blogerka na tym nie poprzestała. Z fanami podzieliła się również wzruszającymi nagraniami swojego partnera z nowo narodzonym maleństwem. Sebastian Fabijański trzyma na nich swojego potomka w ramionach. Świeżo upieczony tata nie mógł powstrzymać łez szczęścia. 

„Zobacz, tam mama jest. Widzisz? No tak, cycka być chciał?”, mówi do swojej pociechy aktor. „Możesz dać mu swojego”, odpowiada Maffashion. Od razu widać, że rodzice promienieją dumą i szczęściem. Z pewnością nie mogą odstąpić niemowlęcia na krok. „Jesteś piękny, jesteś taki piękny”, kontynuuje Fabijański. Choć we wczorajszych postach nie podali tej informacji, z nagrań wynika, że parze urodził się chłopiec. „Zobacz, co tam cię czeka. To jest szafa, wiesz? Tu się otwiera, tam się składa rzeczy. To jest w ogóle zegarek. Wiesz, ja mam zegarek na ręku, bo jest coś takiego, jak czas”, mówi Fabijański pokazując swojemu synkowi świat. Na następnym nagraniu można zobaczyć wzruszonego tatę roniącego łzy nad swoim potomkiem. Jest to naprawdę rozczulający widok. Rodzicom i ich synkowi życzymy dużo szczęścia!  

Sebastian Fabijański z dzieckiem
Fot. Instagram @maffashion_official

Sebastian Fabijański z dzieckiem
Fot. Instagram @maffashion_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.