Andrzej Piaseczny kupił mieszkanie w Warszawie
Fot. VIVA!
O tym się mówi

Andrzej Piaseczny kupił luksusowy apartament w Warszawie!

Wnętrza robią niesamowite wrażenie!

Aleksandra Frankowska 24 września 2020 12:30
Andrzej Piaseczny kupił mieszkanie w Warszawie
Fot. VIVA!

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu zaszył się w Kielcach, w swoich rodzinnych Górach Świętokrzyskich. Było o nim stosunkowo cicho, aż nagle – artysta zaskoczył wszystkich i kupił niesamowity apartament w Warszawie. Okazuje się, że to jednak ze stolicą Polski wiąże swoją przyszłość i planuje osiedlić się tutaj na stałe. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia niesamowitych wnętrz nowego mieszkania Piaska. Robią wrażenie!

Andrzej Piaseczny wychodzi z cienia

Popularny Piasek to gwiazda, która nie zawsze lubi być w świetle reflektorów. Ukojenie od zgiełku fleszy i wielkiego miasta zawsze znajdował w Górach Świętokrzyskich skąd pochodzi. Co jakiś czas pojawiał się jednak w Warszawie z uwagi na liczne zobowiązania zawodowe. Teraz postanowił kupić tutaj mieszkanie i zrezygnować z hoteli podczas pobytów w stolicy.

Nowy apartament Andrzeja Piasecznego w Warszawie

W urządzaniu nowego lokum gwiazdora pomogła Magdalena Miśkiewicz, dekoratorka wnętrz. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia niezwykłych przestrzeni, w których królują kolory ziemi – szarość, brąz i zieleń. Uwagę przyciąga również niebieska, stylowa kanapa. W apartamencie Andrzej Piaseczny ma również przestronny balkon, z którego może podziwiać widok na Warszawę.

Hol u @andrzejpiaseczny_official przeszedł wielką zmianę i zawsze, gdy tu jestem. to podoba mi się tak samo, jak go wymyśliłam na początku. Miał być zielony, z ukrytymi drzwiami, dymionymi lustrami, ceramiczną płytką i deską. Idealnie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lubię zdjęcia przed i po.. przeglądam w swoim telefonie często, wspominając czasy pyłu, kurzu, nadzorów budowlanych, zawiłości technicznych i „ekipowych”😀. Zawsze się dużo dzieje, ale potem.. wszystko się dobrze kończy 😀 Trochę jak w bajkach 😉 Hol u @andrzejpiaseczny_official przeszedł wielką zmianę i zawsze gdy tu jestem to podoba mi się tak samo jak go wymyśliłam na początku. Miał być zielony, z ukrytymi drzwiami, dymionymi lustrami 👌, ceramiczną płytką @manufaktura.kamstar , deską @komfort.pl I d e a l n i e 😃👍 @miskiewiczdesign #projektowaniewnetrz #piasek #wyszlopieknie #zaraz sesja #hol #metamorfoza #interiordesign #happy

Post udostępniony przez Magdalena Miśkiewicz (@miskiewiczdesign)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.