Jak wygląda teraz Charlotte?
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Jak obecnie wygląda Charlotte z Seksu w Wielkim Mieście?

Czas jest dla niej bardzo korzystny!

Aleksandra Frankowska 18 stycznia 2021 13:27
Jak wygląda teraz Charlotte?
Fot. Instagram

Świat żyje informacją, że na ekrany telewizorów wróci kolejny sezon Seksu w Wielkim Mieście. Losy przyjaciółek, pomniejszone o jedną postać, znów będą rozgrzewały do czerwoności umysły kobiet na całym świecie! Chociaż minęło już ponad 20 lat od premiery pierwszego odcinka, aktorka grająca Charlotte York – Kristin Davis w ogóle się nie zmieniła. Jaki ma przepis na wieczną młodość?

Seks w Wielkim Mieście powraca na ekrany z Kristen Davis w obsadzie

Jedną z głównych postaci kultowego serialu była Charlotte York, niezwykle dziewczęca, nieśmiała i subtelna kobieta, która jako jedyna zawsze wierzyła w prawdziwą miłość. Jej charakterystyczne czekoladowe włosy i stylowe garsonki, a także piesek Elisabeth Tyler u boku zawsze budziły zachwyt wśród fanów na całym świecie. Była romantyczna, urocza i zabawna!

Kristen Davis po latach znów zagra Charlotte

Aktorka ma dziś 56 lat i wygląda niesamowicie! Czas jakby się dla niej zatrzymał. Wciąż ma dziewczęcą urodę i charakterystyczne dla jej bohaterki, czekoladowe włosy. Jej gładka i promienna twarz to zasługa genialnej pielęgnacji. Jak sama przyznaje, sekretem jest jej codzienne oczyszczanie – rano i wieczorem. Nie zapomina również o peelingu, tonizacji i kremie nawilżającym. Prawda, że jak na swój wiek, wygląda zjawiskowo? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.