i tak po prostu drugi sezon czy bedzie seks w wielkim miescie serial hbo
Fot. Gotham/GC Images
O tym się mówi!

Wszystko, co wiemy o 3. sezonie serialu ''I tak po prostu''

Na premierę trzeba będzie jeszcze poczekać

Aleksandra Frankowska 26 marca 2024 15:27
i tak po prostu drugi sezon czy bedzie seks w wielkim miescie serial hbo
Fot. Gotham/GC Images

Mija już prawie rok od premiery 2. sezonu kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", nazwanego "I tak po prostu". Fani produkcji oraz przez wszystkim losów 3 przyjaciółek nie mogą doczekać się następnych odcinków. Premiera jednak została przesunięta, a na ekranie nie zobaczymy wszystkich aktorów, na których liczyliśmy. Jakie zmiany planuje produkcja?

ZOBACZ TEŻ: Przekazała im najważniejsze wartości, jest ich siłą. Paweł i Łukasz Golcowie pokazali ukochaną mamę

Będzie kontynuacja "I tak po prostu"

To już oficjalne! Możemy spodziewać się kolejnych odcinków "I tak po prostu". 2, sezon, który zakończył się dość nieoczekiwanie informacją od Aidana, że Carrie musi poczekać na jego przeprowadzkę do Nowego Jorku aż 5 lat, mocno zaskoczył fanów, którzy liczyli na szczęśliwe zakończenie. Jak potoczą się ich losy w kolejnym sezonie? Czy będzie to już obraz po 5 latach?

Aidan, Carrie
Fot. Materiały prasowe

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał i Marcela Koterscy o drugim i... trzecim dziecku! Padł też temat terapii dla par. Uratowała ich związek

Nowy sezon bez 3 aktorów

Wiemy na pewno, że na ekranie pojawią się trzy główne bohaterki, czyli Carrie, Miranda i Charlotte. Według najnowszych informacji, wśród obsady zabraknie trzech znanych nam postaci. Zakończył się już wątek Che, Nya'i Wallace oraz... wciąż nie wiemy, co z Aidanem. Czy to on będzie trzecią postacią, której nie zobaczymy w najnowszym sezonie? Musimy poczekać do premiery, która... niestety została przełożona. Z uwagi na liczne strajki aktorów w Hollywood, premiera planowana jest dopiero na 2025 rok. 

sukienka z ostatniego odcinka I tak po prostu
Fot. materiały HBO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.