Emily w Paryżu
Fot. Netflix
O tym się mówi!

Netflix zapowiedział, kiedy ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu "Emily w Paryżu"

Tym razem bohaterka pojawi się w nowym mieście Europy...

Aleksandra Frankowska 8 listopada 2023 14:29
Emily w Paryżu
Fot. Netflix

Na premierę 4. sezonu "Emily w Paryżu" czekają wszyscy fani serialu, zwłaszcza, że sezon 3. zakończył się w dość... nieoczekiwany sposób. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zdjęcia do nowych odcinków nie ruszą w tym roku. Netflix jednak powoli przekazuje nowe informacje na temat jednego z najchętniej oglądanych seriali na platformie. Kiedy więc przygotować się na oglądanie kolejnych losów Emily Cooper?

ZOBACZ TEŻ: Lucas Bravo, czyli serialowy Gabriel z Emily w Paryżu na wybiegu w kompletnie nowej roli! 

Kiedy ruszają zdjęcia do "Emily w Paryżu 4"?

Netflix przygotowuje się na kolejne premiery, w tym również wyczekiwaną przez wszystkich kontynuację przygód Emily Cooper. Według magazynu Variety, pierwsze zdjęcia do nowego sezonu ruszą już w styczniu 2024. Obsada musi zdążyć przed czerwcem, kiedy we Francji rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie. Wówczas kręcenie filmów i seriali może być wręcz niemożliwe. To oznacza, że być może jesienią 2024 będziemy mogli obejrzeć już nowe odcinki serialu!

Emily w Paryżu
Fot. Netflix

Co wydarzy się w 4. sezonie "Emily w Paryżu"?

Według nieoficjalnych informacji, Emily niespodziewanie pojawi się w Rzymie. Co będzie tam robić i czy ma to jakiś związek z Gabrielem lub Alfie? Tego nie wiemy! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paryż śladami Emily Cooper z Emily w Paryżu. Ulubione miejsca serialowej bohaterki

Emily w Paryżu
Fot. Netflix

"Mogę wam powiedzieć, że czeka was wszystkich jeszcze więcej zabawy, więcej mody i, oczywiście, więcej dramatycznych sytuacji. Emily będzie musiała zdecydować, czy wszystko, czego w życiu pragnęła, faktycznie jest tym, czego potrzebuje. I choć serce Emily zawsze pozostanie wierne Paryżowi, jej życie w tym sezonie przyniesie nieoczekiwane zwroty akcji. Nie zdziwcie się, jeśli zrobi sobie rzymskie wakacje!" - podsumowała Lily Collins, grająca główną bohaterkę.

Nie możemy się już doczekać! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.