Seks w wielkim mieście
Fot. Everett Collection/East News
ZE ŚWIATA MODY

Ile kosztowała tiulowa spódnica Carrie Bradshaw z serialu Seks w wielkim mieście? Ta cena was zaskoczy!

Stylistka produkcji zdradziła szczegóły kultowych ubrań bohaterki!

Paulina Filipowicz 21 maja 2022 13:31
Seks w wielkim mieście
Fot. Everett Collection/East News

To jeden z najbardziej kultowych seriali! "Seks w wielkim mieście" zdobył popularność na całym świecie, a widzowie pokochali przygody Carrie Bradshaw, Samanthy Jones, Mirandy Brady i Charlotte York. Bohaterki stały się inspiracją dla milinów kobiet, również w kwestii mody. Ich stylizacje stały się tak popularne, że śmiało można nadać im tytuł kultowe. Jednym z takich słynnych looków stał się ten, w którym Sarah Jessica Parker pojawia się w czołówce serialu „Seks w wielkim mieście”. Stylistka serialu zdradziła, ile w rzeczywistości był wart!

ZOBACZ TAKŻE: To już oficjalne! Będzie drugi sezon And Just Like That!

Ile kosztowała tiulowa spódnica Carrie Bradshaw z serialu „Seks w wielkim mieście”?

Główna bohaterka serialu „Seks w wielkim mieście", Carrie Bradshaw, zasłynęła ze zjawiskowych i... kosztownych stylizacji. W jej garderobie przeważały projekty od Chanel czy Prady, torebki od Diora oraz szpilki od Manolo Blahnik. Każda fanka produkcji z rozmarzeniem podziwiała drogie looki Carrie i jej przyjaciółek. O wyjątkowe i luksusowe stroje bohaterek w serialu dbała stylistka i projektantka Patricia Field.

W jednym z wywiadów Field zdradziła, ile kosztowała kultowa stylizacja Carrie z czołówki serialu. Sarah Jessica Parker w tej scenie pozuje w tiulowej białej mini spódnicy z licznymi warstwami materiału. Kreacja zestawiona z pastelowym topem na ramiączkach i sandałkami na szpilce tworzy ponadczasowy look, dobrze znany wszystkich fanom serialu.

Jak się okazuje, stylistka podczas pracy nad produkcją, szukała ubrań nie tylko w luksusowych butikach domów mody, ale również w sklepach z używaną odzieżą! Second-handy dziś są chętnie odwiedzane przez stylowe dziewczyny, które szukają modowych perełek, jednak kilka lat temu nie było to normą. Jak się okazuje Patricia Field już 20 lat miała nosa do trendów i wiedziała, gdzie szukać prawdziwych skarbów.

Field zdradziła, że kultowa tiulowa spódniczka Carrie została zakupiona w jednym z nowojorskich sklepów z tanią odzieżą za całe 5 dolarów, czyli niecałe 20 złotych! Jest to dowód na to, iż niepowtarzalne looki można tworzyć za naprawdę niewielkie pieniądze. Jednak kto by się spodziewał, że taką stylizacje ubierze akurat Carrie Bradshaw!  

tiulowa-spodnica-carrie-bradshaw-ile-kosztuje
Fot. Mat.dystrybutora

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…