Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News
ZE ŚWIATA SERIALI

Serial Seks w wielkim mieście powraca! Zabraknie jednej z głównych bohaterek...

Zdjęcia ruszają już późną wiosną!

Gabriela Czernecka 11 stycznia 2021 11:36
Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News

Na to czekali wszyscy fani przygód Samanty, Carrie, Mirandy i Charlotte. Serial Seks w wielkim mieście powaraca w wielkim stylu! Zdjęcia do nowego rozdziału produkcji HBO mają ruszyć późną wiosną w Nowym Jorku. Już potwierdzono, że serial będzie miał dziesięć odcinków. Zabraknie jednak jednej z bohaterek... Poznajcie szczegóły. 

Seks w wielkim mieście powraca: And Just like That

Radosną nowinę o powrocie serialu Seks w wielkim mieście potwierdziły główne bohaterki produkcji. W niedzielę Cynthia Nixon, Kristin Davis i Sarah Jessica Parker na swoich profilach w social mediach udostępniły zwiastun And Just Like That, w którym widzimy kolejną odsłonę popularnego serialu HBO. „Nie mogłam przestać się zastanawiać, gdzie one teraz są”, dopisała Sarah Jessica Parker. 

Co wiemy o nowym serialu? Powstaje na bazie książki Candice Bushnell i oryginalnego serialu telewizyjnego tworzonego prze Darrena Stara. Wiadomo jednak, że w serialu nie zobaczymy Samanthy. Produkcja dziesięcioodcinkowego serialu (odcinek ma trwać półgodziny), będzie kontynuowała historię Carrie, Mirandy i Charlotte.

Sarah Aubrey, szefowa oryginalnych produkcji w HBO Max, w oficjalnym oświadczeniu prasowym napisała, że jest podekscytowana tym, że fani będą mieli okazję zobaczyć, jak zmieniły się główne bohaterki, jak potoczyły się ich losy i jakie wiodą dziś życie. Odkąd Kim Cattrall wcielająca się dotychczas w rolę Samanty w Seksie w wielkim mieście oficjalnie stwierdziła, że nie pojawi się w żadnym kolejnym odcinku serialu, w sieci pojawiają się liczne komentarze internautów, którzy spekulują, jak rozwiąże ten problem produkcja. Jak na razie, nie ujawniono, co spotka Samanthę i w jaki sposób zaprezentowane zostaną jej losy. Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne szczegóły dotyczące serialu Seks w wielkim mieście. 

Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.