O TYM SIĘ MÓWI

Jedna z głównych postaci umiera! Znamy szczegóły scenariusza Seksu w wielkim mieście 3

To prawdziwe zaskoczenie dla fanów!

Olga Figaszewska 22 listopada 2018 14:55

Seks w wielkim mieście odniósł spektakularny sukces. Przygody czterech przyjaciółek: Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy podbiły serca telewidzów w ponad 90 krajach! Ogromną popularnością cieszyły się również dwie kinowe wersje światowego fenomenu. Kilka lat temu w mediach media obiegła informacja o planach stworzenia trzeciej części przygód nieprzewidywalnych przyjaciółek. Fani z niecierpliwością czekali na oficjalne potwierdzenie tych doniesień. Teraz wiadomo, że Seks w wielkim mieście 3 nigdy nie zagości na ekranach. A do sieci wyciekł gotowy scenariusz produkcji. Może on być nie lada zaskoczeniem dla wielbicieli serialu. Okazuje się, że jedna z głównych postaci… umiera.

Seks w wielkim mieście 3: tajemnice scenariusza

Plotki o powstaniu trzeciej, filmowej części kultowego Seksu w wielkim mieście powracały jak bumerang. Sugerowano wówczas, że scenariusz do trzeciej części jest już gotowy i zaakceptowany przez samą Candace Bushnell, autorkę książki, na podstawie której powstał serial. Zdjęcia miały ruszyć w maju 2017 roku. Rok temu odtwórczyni roli głównej bohaterki, Sarah Jessica Parker postanowiła raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości. „To koniec. Nie nakręcimy tego”, mówiła Sahra Jessica Parker, w rozmowie z magazynem Extra, czym potwierdziła, że nie będzie trzeciej części Seksu w wielkim mieście.

Aktorka przyznała, że faktycznie scenariusz został napisany, dlatego tym bardziej żałuje, że nie zostanie zekranizowany. „Jestem zawiedziona. Mieliśmy piękną, zabawną, chwytającą za serce historię”, dodała.

Wiele mówiło również o konflikcie filmowych przyjaciółek. Podobno produkcja nie doszła do skutku, ponieważ nie zaakceptowały one warunków nowego kontraktu. Kim Cattrall, wcielającą się w rolę Samanthy Jones nie chciała uczestniczyć w tworzeniu trzeciej części filmu. Powód? Podobno przyczyną były wygórowane wymagania finansowe. Każda z aktorek miała otrzymać po milionie dolarów, do którego dochodził zysk do sprzedaży biletów i DVD. Produkcja bezskutecznie starała się negocjować z Kim nowe warunki. Aktorka miała także wątpliwości dotyczące nowego scenariusza, za który odpowiadał Michael Patrick King. Była przekonana, że nie ma on niczego do zaoferowania dla jej postaci.

Jeszcze w ubiegłym roku, Kim Cattrall zaznaczyła w poście na Twitterze: „Jedynym "żądaniem" jakie kiedykolwiek miałam to takie, że nie chce robić trzeciej części filmu.. Tak mówiłam w 2016 roku”.

Tymczasem, udało się dowiedzieć dziennikarzom Vogue’a Scenariusz trzeciej części Seksu w w wielkim mieście naprawdę zaskakuje! Wszystko wskazuje na to, że historia przestawiona w filmie jest naprawdę dramatyczna. Mr. Big biorąc prysznic, dostaje zawału serca. Umiera. A Carrie nie może sobie poradzić ze stratą miłości swojego życia. Taki obrót spraw raczej nie byłby niczym przyjemnym dla widzów! 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!