O TYM SIĘ MÓWI

Jedna z głównych postaci umiera! Znamy szczegóły scenariusza Seksu w wielkim mieście 3

To prawdziwe zaskoczenie dla fanów!

Olga Figaszewska 22 listopada 2018 14:55

Seks w wielkim mieście odniósł spektakularny sukces. Przygody czterech przyjaciółek: Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy podbiły serca telewidzów w ponad 90 krajach! Ogromną popularnością cieszyły się również dwie kinowe wersje światowego fenomenu. Kilka lat temu w mediach media obiegła informacja o planach stworzenia trzeciej części przygód nieprzewidywalnych przyjaciółek. Fani z niecierpliwością czekali na oficjalne potwierdzenie tych doniesień. Teraz wiadomo, że Seks w wielkim mieście 3 nigdy nie zagości na ekranach. A do sieci wyciekł gotowy scenariusz produkcji. Może on być nie lada zaskoczeniem dla wielbicieli serialu. Okazuje się, że jedna z głównych postaci… umiera.

Seks w wielkim mieście 3: tajemnice scenariusza

Plotki o powstaniu trzeciej, filmowej części kultowego Seksu w wielkim mieście powracały jak bumerang. Sugerowano wówczas, że scenariusz do trzeciej części jest już gotowy i zaakceptowany przez samą Candace Bushnell, autorkę książki, na podstawie której powstał serial. Zdjęcia miały ruszyć w maju 2017 roku. Rok temu odtwórczyni roli głównej bohaterki, Sarah Jessica Parker postanowiła raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości. „To koniec. Nie nakręcimy tego”, mówiła Sahra Jessica Parker, w rozmowie z magazynem Extra, czym potwierdziła, że nie będzie trzeciej części Seksu w wielkim mieście.

Aktorka przyznała, że faktycznie scenariusz został napisany, dlatego tym bardziej żałuje, że nie zostanie zekranizowany. „Jestem zawiedziona. Mieliśmy piękną, zabawną, chwytającą za serce historię”, dodała.

Wiele mówiło również o konflikcie filmowych przyjaciółek. Podobno produkcja nie doszła do skutku, ponieważ nie zaakceptowały one warunków nowego kontraktu. Kim Cattrall, wcielającą się w rolę Samanthy Jones nie chciała uczestniczyć w tworzeniu trzeciej części filmu. Powód? Podobno przyczyną były wygórowane wymagania finansowe. Każda z aktorek miała otrzymać po milionie dolarów, do którego dochodził zysk do sprzedaży biletów i DVD. Produkcja bezskutecznie starała się negocjować z Kim nowe warunki. Aktorka miała także wątpliwości dotyczące nowego scenariusza, za który odpowiadał Michael Patrick King. Była przekonana, że nie ma on niczego do zaoferowania dla jej postaci.

Jeszcze w ubiegłym roku, Kim Cattrall zaznaczyła w poście na Twitterze: „Jedynym "żądaniem" jakie kiedykolwiek miałam to takie, że nie chce robić trzeciej części filmu.. Tak mówiłam w 2016 roku”.

Tymczasem, udało się dowiedzieć dziennikarzom Vogue’a Scenariusz trzeciej części Seksu w w wielkim mieście naprawdę zaskakuje! Wszystko wskazuje na to, że historia przestawiona w filmie jest naprawdę dramatyczna. Mr. Big biorąc prysznic, dostaje zawału serca. Umiera. A Carrie nie może sobie poradzić ze stratą miłości swojego życia. Taki obrót spraw raczej nie byłby niczym przyjemnym dla widzów! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.