Horoskop, Bliźnięta, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe
HOROSKOP VIVY!

Co Cię czeka w najbliższym czasie? Sprawdź nasz horoskop!

Czy szykują się zmiany?

Redakcja VIVA! - Bianka 13 czerwca 2019 19:30
Horoskop, Bliźnięta, Co Cię czeka w najbliższym czasie?
Fot. Materiały Prasowe

Jesteś zodiakalnym Bliźniakiem jak Grażyna Torbicka? Wygląda na to, że w najbliższym czasie zapowiadają się małe zawirowania! A co z resztą znaków? Koniecznie przeczytaj horoskop na drugą połową czerwca!

Bliźnięta

21.05 – 21.06

W sprawach sercowych może nastąpić pewne zamieszanie wprowadzone przez osoby trzecie. Samotne Bliźnięta raczej nie stracą serca w nieoczekiwanej miłosnej przygodzie. Ale na brak atrakcji towarzyskich nie będą narzekać. W firmie stanie się coś, co sprawi, że poczujesz się doceniona. W weekend sporo czasu przeznaczysz na przyjemności i rozrywkę, co wprawi cię w szampański nastrój.

Rak

22.06 – 22.07

Nie działaj pod wpływem impulsu, każda decyzja musi być przemyślana. Na wielką karierę zawodową teraz
nie licz. Nie zdarzy się nic, co by zagroziło twojej pozycji, ale też nie widać wielkich sukcesów. Sympatyczne
zachowanie partnera w stosunku do twojej przyjaciółki sprawi, że poczujesz w sercu ukłucie. Zanim zrobisz
awanturę, zastanów się, czy jego zachowanie nie było zwykłą uprzejmością. Weekend wykorzystaj na odpoczynek.

Lew

23.07 –22.08

Nie wywyższaj się, ale zachowaj swoją indywidualność. Dobry czas na wystąpienia publiczne. Zainteresuj się
nowymi możliwościami, ale zacznij realizować raczej krótkotrwałe plany. W stałych związkach zapanuje wyjątkowo miła atmosfera, warto więc zaplanować kolację przy świecach. Samotne Lwy będą pełne seksapilu, oddadzą się poszukiwaniu miłości i wreszcie zaczną realizować swoje fantazje.

Panna

23.08 – 22.09

Regeneracja. Poczujesz się pełna energii i spojrzysz na życie optymistycznie. Przeanalizuj jeszcze raz decyzje dotyczące spraw osobistych. To nie czas na rozstania i poważne deklaracje. Wykorzystaj dobrą passę na zawieranie egzotycznych znajomości. W sektorze zawodowym zmiany. Dostaniesz propozycję dodatkowej pracy za wysokie wynagrodzenie. Twój umysł będzie chłonny, dopisze ci szczęście podczas zdawania egzaminów.

Waga

23.09 –22.10

Będziesz szczęśliwa. Przeżyjesz wspaniałe chwile. Kalejdoskop namiętności, gwałtownych emocji i uniesień
nie pozwoli ci na chwilę wytchnienia. Partner będzie zaskoczony twoją aktywnością i pomysłowością. Na spotkaniach służbowych kontroluj emocje. Tylko zdrowy rozsądek pomoże ci osiągnąć to, co zamierzasz. Możesz się z kimś pokłócić, a potem tego żałować.

Skorpion

23.10 – 21.11

Postanowisz wprowadzić w swoje życie kilka znaczących zmian i będziesz w tym konsekwentna. Rozpoczęcie diety i codzienna dawka sportu poprawią ci humor. Zajmij się sprawami, które wymagają finalizacji. Zaczniesz dbać o harmonijne stosunki z kolegami z pracy. W domu może pojawić się kilka sytuacji konfliktowych. Pewna luźna dotąd znajomość może się zacieśnić i przerodzić w płomienny romans. Zakochanym czas upłynie na zabawie.

Strzelec

22.11 – 21.12

Zyskasz duży potencjał energii. Staniesz się bardziej aktywna fizycznie i umysłowo. Osoby przewlekle chore
odczują znaczną poprawę samopoczucia. W stałych parach zniknie uczucie zmęczenia i monotonii, które ostatnio wam towarzyszyło. Możesz liczyć na więcej spokoju w domu. W biznesie czas jest twoim sprzymierzeńcem. Jeśli chcesz sobie kogoś podporządkować, postępuj łagodnie.

Koziorożec

22.12 – 19.01

Twoje przejściowe kłopoty ze zdrowiem mają źródło w stresującym trybie życia. Czas pożegnać się ze smutkiem. Słuchaj relaksacyjnej muzyki, medytuj, a poczujesz się znacznie lepiej. Uzupełnij niedobory wapnia i magnezu. Poznasz ludzi, którzy staną się tobie bardzo bliscy. Przyda się znajomość języków obcych. W stałym związku cieplejsza atmosfera będzie sprzyjała zażegnaniu nieporozumień.

Wodnik

20.01 – 18.02

Postaw na pozytywne myśli. Pomoże ci to szczęśliwie ominąć wszelkie rafy. W miłości wszystko ułoży się wyśmienicie. Będzie pełna harmonia, czułość, serdeczność i doskonałe porozumienie. To czas finansowych sukcesów. Będziesz mogła spokojnie pozwolić sobie na duże zakupy. Skorzystaj z posezonowych przecen i zrób sobie prezent. Twoja pozycja zawodowa będzie zależała od twojej kreatywności.

Ryby

19.02 – 20.03

Będziesz w dobrej formie, ale wpływ układu gwiazd sprawi, że chwilami możesz być w melancholijnym nastroju. Rozmowa z życzliwym przyjacielem okaże się lekiem na wszystkie smutki. W bliskiej rodzinie możliwe narodziny dziecka. Zacznie cię ciągnąć w stronę sztuki. Może wybierzesz się na wystawę albo na dobry film. Szybko dasz sobie radę z problemami prawnymi.

Baran

21.03 – 19.04

Zamarzysz o zabawie i przyjemnościach. Nie żałuj pieniędzy na książkę czy koncert. Pomyśl o zorganizowaniu imprezy! Będziesz czerpać radość ze spotkań rodzinnych. W sferze biznesowej to czas, by zaimponować sobie i innym odwagą i konsekwencją. Twardo negocjuj warunki umowy, a dostaniesz więcej, niż się spodziewasz. Nie odwracaj się plecami do współpracowników, którzy są po twojej stronie

Byk

20.04 – 20.05

Czeka cię miłe spotkanie z kimś, za kim bardzo tęskniłaś. Masz szansę odnowić po latach cenną znajomość.
Szczęśliwe chwile czekają małżeństwa o długoletnim stażu. Możesz znaleźć dobry sposób na zdobycie funduszy, których potrzebujesz. I niekoniecznie bank ci w tym pomoże. Odzyskasz wszystko to, co ci się słusznie należy. Jeśli pojawi się propozycja zmiany pracy, przyjmij ją – spełni twoje oczekiwania.  

Grażyna Torbicka - wywiad
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!