horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się ostatniego dnia 2019 roku? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 31.12.2019

Redakcja VIVA! 31 grudnia 2019 05:35
horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przewidują korzystny dzień pod każdym względem, zarówno w sprawach finansowych, jak i miłosnych. Horoskop na 31.12.2019 sprzyja wszystkim znakom zodiaku. Osiągnięcie kompromisu będzie dzisiaj łatwiejsze niż zwykle.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: BARAN

Prawdopodobnie będziesz musiała rozwiązać jeden z ostatnich konfliktów w tym roku. Niewykluczone jednak, że niezbyt przyjemna rozmowa z bliską Ci osobą zmotywuje Cię do pozytywnych zmian. Samotne Barany powinny się dziś odważyć na wyznanie miłosne.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: BYK

Dziś Byki będą po prostu szczęśliwe. Nie tylko ze względu na świąteczny nastrój – Gwiazdy przewidują, że poznasz dziś niesamowitą osobę, która będzie Ci towarzyszyć w nowym roku. Los będzie Ci sprzyjał we wszystkim, oprócz finansów. Powstrzymaj się od spontanicznych zakupów. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: BLIŹNIĘTA

Nie zmuszaj się do robienia rzeczy, na które zwyczajnie brakuje Ci czasu. Jeśli odłożysz je na jakiś czas, na pewno nie popełnisz błędu. Horoskop na wtorek przypomina, że Twoje potrzeby i pragnienia nie mogą być jedynym priorytetem w związku miłosnym.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: RAK

Prawdopodobnie spotkasz się dziś z osobą, która była ważna dla Ciebie w przeszłości. Gwiazdy nie ujawniają jednak, czy ponowna relacja pozytywnie wpłynie na Twoje życie – intuicja podpowie, co powinnaś zrobić. Wieczór poświęć rodzinie.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: LEW

Horoskop na 31.12.2019 przewiduje, że Lwy będą się dziś... martwić. Nie tylko o siebie, ale i o najbliższych. Wykorzystaj swoje umiejętności i doświadczenie, a szybko znajdziesz rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu. Romantyczny wieczór u boku ukochanej osoby przeniesie wasz związek na zupełnie inny poziom...

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: PANNA

Horoskop na wtorek namawia Panny do minimum komunikacji, zwłaszcza w sprawach służbowych. Dziś musisz odpocząć, dlatego wszelkie sprawy zawodowe muszą poczekać do końca tygodnia. Bliska osoba może Cię rozczarować swoim podejściem do waszych planów na przyszłość. Podpowiedź Gwiazd: nigdy nie jest za późno na zmiany.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: WAGA

Zdecydowanie nie będziesz dziś narzekać na nudę! Przyjemne niespodzianki wprowadzą Cię w doskonały nastrój, a ciepłe spotkanie z przyjaciółmi pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę. Horoskop na 31.12.2019 nie wyklucza, że wieczorem otrzymasz upragniony prezent od ukochanej osoby...

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: SKORPION

Skorpiony poświęcą się dziś obowiązkom domowym. Pomimo poważnego nastroju, nie zapomnij o Sylwestrze – wieczorem koniecznie zrelaksuj się u boku najbliższych. Ewentualne trudności finansowe nie powinny Cię martwić. W nowym roku otrzymasz nową szansę na sukces. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: STRZELEC

Strzelce z przyjemnością pogrążą się w relację miłosną. Harmonia zagości w Twoim związku na dłużej. Samotne Strzelce również nie będą narzekać na sprawy sercowe, jednak na prawdziwe uczucie będą musiały jeszcze poczekać.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: KOZIOROŻEC

Jeśli Koziorożce zaakceptują dziś siebie, otrzymają dużo pozytywnych komplementów od najbliższych. Bliscy wyczują Twój wspaniały nastrój nawet na odległość. Również sprawy miłosne Cię nie zawiodą. Gwiazdy nie wykluczają, że druga połówka spełni jedno z Twoich największych pragnień.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: WODNIK

Z samego rana możesz poczuć się zmęczona, a nieco ponury nastrój wyda się nadmiernie przygnębiający. Horoskop na wtorek uspokaja jednak, że wieczorne spotkanie z najbliższymi szybko przywróci Ci energię. Samotne Wodniki otrzymają dziś szansę od losu – nie warto jej marnować.

HOROSKOP DZIENNY 31.12.2019: RYBY

Horoskop obiecuje Rybom wspaniały dzień! Będziesz cieszyć się uznaniem przyjaciół i krewnych, a jeden z Twoich projektów może odnieść sukces. Dlatego Gwiazdy namawiają: śmiało bierz się za to, co zaplanowałaś wcześniej. Oczywiście, nie dziś, ale jeśli otrzymasz ciekawą propozycję, na pewno nie odmawiaj. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.