horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 24.12.2019

Redakcja VIVA! 24 grudnia 2019 05:55
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 24.12.2019 przewiduje dzień pełen pozytywnych emocji. Znaki zodiaku nie będą narzekać na nudę! Jedyna podpowiedź Gwiazd: w miłości nie warto kierować się logiką, w przeciwnym razie istnieje szansa na popełnienie błędów, które będą trudne do naprawienia.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Pomimo świątecznej atmosfery, Barany nie unikną dziś nerwowych spięć z bliskimi. Postaraj się zachować pozytywne nastawienie, a szybko złagodzisz narastający konflikt. Zanim zdecydujesz się na przyjęcie kuszącej propozycji zawodowej, poradź się osoby, którą darzysz zaufaniem. Gwiazdy nie wykluczają, że mogłaś przeoczyć istotny szczegół, który negatywnie wpłynie na Twoją przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na wtorek przewiduje, że nie zabraknie Ci entuzjazmu – niestety, Twój dzień upłynie pod znakiem rutynowych obowiązków. Nie rozpoczynaj dziś nowych projektów, ale skup się na drobnych sprawach, które wymagają Twojej natychmiastowej reakcji. Kłótnia z ukochaną osobą może popsuć Ci humor, dlatego trzymaj emocje w ryzach.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą spokojny dzień, pełen niespodzianek. Prawdopodobnie uda Ci się rozwiązać gnębiący problem, który był przeszkodą na drodze do awansu. Sukces nie tyko wpłynie na rozwój Twojej kariery, ale i na stan konta. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na 24.12.2019 obiecuje Rakom spokojny, dość szczęśliwy dzień. Nie ulegaj świątecznemu lenistwu, ale doprowadź do końca wcześniej rozpoczęte projekty. Twój profesjonalizm to klucz do sukcesu. Harmonia ponownie zagości w Twojej relacji miłosnej, ale będziesz musiała popracować nad sobą. Pamiętaj, że cierpliwości nie należy mylić z tolerancją.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy przewidują, że z powodzeniem zajmiesz się realizacją planów na najbliższą przyszłość. Wraz z satysfakcją, pojawią się pozytywne emocje. Stabilność w Twoim życiu osobistym doskonale odzwierciedli wspaniały nastrój tego dnia. Spotkanie z bliskimi krewnymi upłynie w cudownej atmosferze.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na wtorek przekonuje, że nie jest to najlepszy dzień na nowe projekty. Lepiej skup się na obowiązkach, które ostatnio zaniedbałaś, ponieważ może okazać się, że przeoczyłaś coś istotnego. Podczas rozmowy z przyjaciółmi, nie narzekaj na ukochaną osobę, nawet jeśli mocno Cię rozczaruje. Jest mało prawdopodobne, że spotkasz się ze zrozumieniem i wsparciem moralnym.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Niewykluczone, że Wagi będą dziś rozwiązywać niespodziewane problemy finansowe. Niestety, w tym przypadku będziesz musiała polegać jedynie na sobie i swoim doświadczeniu. Gwiazdy uspokajają jednak, że los jest po Twojej stronie. Samotne Wagi mają szansę na spotkanie z osobą, która zmieni ich życie.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na wtorek przewiduje dość trudny, ale satysfakcjonujący dzień. Nie popełnisz błędu, jeśli uda Ci się odnaleźć równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Dziś skup się na bliskich, a nie na karierze. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć romantyczną propozycją. Serce podpowie, jakiej odpowiedzi powinnaś udzielić...

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Jeśli nie będziesz dziś ostrożna, z pewnością wpadniesz w nieprzyjemną sytuację. Gwiazdy ostrzegają, że Twoja inicjatywa i nadmierny upór nie będą dziś mile widziane – postaraj się skupić na potrzebach innych, a nie tylko swoich. Wieczór, spędzony w otoczeniu najbliższych, poprawi Ci humor na dłuższy czas.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce będą dziś dążyć do spełnienia pragnień, ale dobre chęci nie wystarczą. Pomimo sukcesu finansowego, nie uda Ci się osiągnąć tego, na co liczyłaś. Gwiazdy namawiają jednak do pozytywnych myśli, ponieważ już wkrótce los ponownie się do Ciebie uśmiechnie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Horoskop na wtorek zaleca Wodnikom odpoczynek – obowiązki zawodowe muszą poczekać. To wspaniały dzień na relaks w gronie przyjaciół i krewnych. Niewykluczone, że do Twojego życia powróci osoba z dalekiej przeszłości. Czy warto odnowić tę relację? Intuicja Cię nie zawiedzie.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Twoim głównym wrogiem będzie zwiększona emocjonalność. Horoskop na wtorek nie wyklucza, że poczujesz się rozczarowana tym, co dzieje się w Twoim życiu. Porada zaufanych przyjaciół szybko przywróci Cię na właściwy tor. Jedynie relacja miłosna Cię nie zawiedzie. Ukochana osoba może zadać Ci istotne pytanie. Nie zwlekaj z odpowiedzią! 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.