horoskop
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Kłopoty finansowe, zawirowania miłosne... Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 17.12.2019

Redakcja VIVA! 17 grudnia 2019 05:35
horoskop
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 17.12.2019 namawia do samoorganizacji i punktualności. Dzień będzie doskonały dla tych znaków zodiaku, które od dawna myślą o „wielkich porządkach”, zarówno w domu, jak i w pracy, a także własnych myśli i uczuć. Uzgodnione dziś plany mają ogromną szansę na spełnienie w najbliższej przyszłości.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany prawdopodobnie nie będą mogły poradzić sobie z własnym lenistwem, dlatego nie wykażą się niczym specjalnym w miejscu pracy. Gwiazdy zapewniają, że nie poniesiesz konsekwencji za chwilowy spadek energii, jeśli obowiązki służbowe zostaną wykonane na czas. Zastanów się, czy zmęczenie nie ma nic wspólnego z gorszym samopoczuciem? Jeśli tak, koniecznie zadbaj o zdrowie – również ukochanej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na wtorek zaleca przyspieszenie tempa. Ilość pracy może Cię przytłoczyć, jednak nie powinnaś się poddawać – zadowalający wynik i godne wynagrodzenie będą warte Twojego wysiłku. jedyne ostrzeżenie Gwiazd na dziś: zachowaj ostrożność w sprawach finansowych. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość trudny dzień. Wieczorem wszystko się ułoży, ale lepiej nie rozwiązuj dziś żadnych problemów finansowych. Nowa znajomość może zmotywować Cię do zmian w życiu osobistym. Nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji, jeśli nie jesteś pewna, czy właśnie ta osoba zapewni ci szczęśliwą przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na 17.12.2019 przewiduje, że Raki będą mogły wykazać się kreatywnością, co będzie miało doskonały wpływ na ich samopoczucie. Nie tłum pozytywnych emocji – Twoja energia będzie zaraźliwa, a najbliżsi docenią fakt, że jesteś w dobrym humorze. Nie kłóć się z ukochaną osobą o drobne kłopoty w sprawach domowych. Czasami bałagan jest oznaką spokoju.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Gwiazdy nie wykluczają, że bliska osoba poprosi Cię dziś o sporą pożyczkę. Zanim się zgodzisz, postaraj się obiektywnie ocenić sytuację, aby nie wpaść w tarapaty finansowe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, po prostu odmów – nie poniesiesz żadnych konsekwencji za swoją szczerość. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Niestety, nie unikniesz dziś przykrej rozmowy i obietnicy wywiązania się z obowiązków, które zaniedbałaś w ostatnich tygodniach – jeśli zaplanowałaś inne wydarzenia, możesz ulec poczuciu frustracji i przygnębienia. Pamiętaj o swoim hobby, które może odrobinę poprawić Ci humor. Ukochana osoba również chętnie Cię wysłucha.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Horoskop na wtorek przepowiada, że prawdopodobnie doskonale zrozumiesz, co oznacza „presja czasu”. Dziś będziesz musiała wykazać się szybkością i dokładnością, ponieważ każdy – nawet najmniejszy – błąd wykorzystany będzie przeciwko Tobie. Optymistyczna atmosfera w relacji miłosnej to zapowiedź zaskakującego rozwoju związku. Być może odważysz się na ten najważniejszy krok?

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na wtorek ostrzega Skorpiony, że dzień nie będzie łatwy. Szczególną uwagę powinnaś zwrócić na swoje zdrowie – pierwsze oznaki przemęczenie mogą zwiastować gorsze problemy. Nawet istotne negocjacje i projekty mogą czekać. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Strzelce czeka udany i obiecujący dzień. Twoja samoocena wzrośnie, a komplementy współpracowników zmotywują do dalszego działania. Również ukochana osoba nie będzie dziś szczędzić czułości i romantycznych wyznań. Podpowiedź Gwiazd: Twoje marzenia mogą się spełnić, dlatego myśl tylko o tym, co Cię uszczęśliwia.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy nie ukrywają, że wtorek nie będzie Twoim najlepszym dniem i upłynie pod znakiem... finansów. Nawet podczas szczerej rozmowy z bliską osobą nie będziesz mogła zapomnieć o zarabianiu. Pamiętaj, że same myśli nie są w stanie naprawić trudnej sytuacji. Być może czas na nową pracę?

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Być może otrzymasz dziś korzystną ofertę współpracy. Prawdopodobnie nie wykorzystasz tej szansy od losu, szczególnie jeśli nie jesteś nastawiona na coś nowego – niewykluczone, że musisz najpierw rozliczyć się z przeszłością. Zwróć większą uwagę na sprawy domowe. Twoje zaniedbanie może wywołać poważną kłótnię z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop na 17.12.2019 obiecuje Rybom wspaniały dzień. Nieoczekiwana pomoc pozwoli Ci skupić się na wymarzonym, ale mało dochodowym projekcie. Relacja miłosna również nie będzie Cię niepokoić, a szczera rozmowa z drugą połówką tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że podjęłaś słuszną decyzję. Samotne Ryby mogą poznać kogoś, kto odmieni ich życie jeszcze w tym roku. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.