horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czy świąteczna atmosfera wpłynie na znaki zodiaku? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 25.12.2019

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2019 07:20
horoskop, prezenty
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy obiecują znakom zodiaku spokojny dzień, obfitujący w miłe niespodzianki. Bezcenne chwile u boku najbliższych wpłyną na nasze samopoczucie i dodadzą motywacji do działania. Horoskop na 25.12.2019 namawia do kompromisów, szczególnie w sprawach miłosnych.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Gwiazdy nie wykluczają, że będziesz musiała wykazać się silą woli, aby nie zepsuć świątecznego nastroju ani sobie, ani ukochanej osobie. Postaraj się zapomnieć o obowiązkach służbowych i zajmij się tym, co dzieje się w Twoim życiu rodzinnym. Wskazówka horoskopu: to doskonały dzień na osobiste decyzje, związane z najbliższą przyszłością.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Byki mogą narzekać dziś na problemy zdrowotne. Z tego właśnie powodu powinnaś dziś odpocząć. Na wszelkie zaległości jeszcze będziesz miała czas, i nie poniesiesz żadnych konsekwencji za ewentualne opóźnienia. Ukochana osoba chętnie się Tobą zaopiekuje – pozwól sobie na odrobinę lenistwa.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na środę przewiduje cudowny dzień dla wszystkich osób spod znaku Bliźniąt. Miłe niespodzianki poprawią Ci humor na dłuższy czas, a spotkanie z przyjacielem sprzed lat wywoła przyjemne wspomnienia. Pamiętaj, że kompromisy są istotne w każdej relacji miłosnej.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Nie będziesz dziś narzekać na brak czasu – zrobisz wszystko, co wcześniej zaplanowałaś, ale z jakiegoś powodu pozostaniesz niezadowolona z siebie. Nie obwiniaj się o drobne potknięcia i błędy na drodze do sukcesu – nie wpłyną one na wynik końcowy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Lwy będą dziś wyjątkowo towarzyskie. Gwiazdy ostrzegają jednak, że powinnaś wyjątkowo uważać na to, co mówisz i robisz. Mało przyjemna uwaga może zranić kogoś z Twoich najbliższych. Romantyczny wieczór u boku ukochanej osoby pozytywnie wpłynie na rozwój Twojego związku.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Horoskop na 25.12.2019 przewiduje, że tego dnia będziesz marzyć o... chwili samotności. Pamiętaj, że należy Ci się odpoczynek i nie ulegaj namowom na rzeczy, na które nie masz ochoty. Podpowiedź Gwiazd dla samotnych Panien: nie obawiajcie się miłości!

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Prawdopodobnie docenisz dziś rezultaty Twoich wysiłków zawodowych. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz znakomitą wiadomość, związaną z Twoim rozwojem zawodowym. To doskonały dzień na planowanie przyszłości i długoterminowe cele. Wieczorem koniecznie zrelaksuj się w gronie najbliższych.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Skorpiony powinny się dziś wykazać cierpliwością. Nawet jeśli będziesz musiała stłumić negatywne emocje, zrób to – w przeciwnym razie ryzykujesz utratę jednej z bliskich Ci osób. Aby nie popełnić błędu, zaangażuj się w zaległe sprawy domowe. Zwróć również uwagę na potrzeby drugiej połówki.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Przyjaciel sprzed lat może Cię namawiać do zmian, których nie pożałujesz – będą miały wpływ nie tylko na Twój rozwój zawodowy, ale także na stan finansów. Intuicja Cię nie zawiedzie, dlatego decyzja zależy jedynie od Ciebie. W relacji miłosnej istotna będzie dziś szczerość.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Horoskop na 25.12.2019 sugeruje, że powinnaś poświęcić więcej czasu na samorozwój. To doskonały moment na przemyślenia i decyzję o ewentualnej zmianie w życiu zawodowym. Twoje dzisiejsze postanowienia spełnią się w najbliższej przyszłości. Samotne Koziorożce mogą spotkać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny dziś być uważne i rozważne – nie chwal się swoimi pomysłami, jeśli nie chcesz ich stracić już na samym początku. Gwiazdy nie ukrywają, że masz szansę na sukces, ale musisz działać ostrożnie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Horoskop na środę obiecuje Rybom wspaniały dzień. Prawdopodobnie spełni się jedno z Twoich najskrytszych marzeń! Nie rezygnuj jednak z reszty pragnień, ponieważ los jeszcze przez jakiś czas będzie po Twojej stronie. Romantyczne spotkanie z ukochaną osobą zmotywuje Cię do osobistej decyzji. Być może nadszedł czas na nowy etap Twojej relacji? 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.