horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na środę!

Przepowiednia na 18.12.2019

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2019 06:55
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy obdarzą znaki zodiaku niezwykłą wytrwałością. Warto wykorzystać ten dzień na ustalenie priorytetów i określenie pożądanego celu na najbliższą przyszłość. Horoskop na 18.12.2019 podpowiada: posłuchaj intuicji, ponieważ właśnie dziś udzieli wielu cennych porad. Ponadto, środa to doskonały dzień pod względem inwestycji finansowych.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany nie powinny być zbyt kategoryczne, zwłaszcza w sprawach zawodowych. Nie zmuszaj nikogo do przyjęcia Twojej taktyki, ale w sposób delikatny przekaż swoje pomysły współpracownikom. Gwiazdy przewidują sukces, jeśli posłuchasz ich porady. Szczera rozmowa z ukochaną osobą może Cię rozczarować.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Horoskop na środę przewiduje dość spokojny dzień. Uważaj jednak, ponieważ możesz dramatycznie zepsuć swoją reputację, jeśli będziesz zbyt wymagająca i niegrzeczna wobec innych. Sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie – bliska osoba wesprze Cię w najtrudniejszym momencie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Poświęć czas na dokładną analizę planów na najbliższą przyszłość, w przeciwnym razie możesz popełnić nieoczekiwany błąd w najmniej odpowiednim momencie. Zanim zdecydujesz się na radykalne działania w sferze zawodowej, zastanów się, czy nie wpłyną na Twoją sytuację finansową. Wieczorem koniecznie wybierz się na romantyczne spotkanie z drugą połówką.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że nie będziesz mogła się dziś skupić. Nadmiar obowiązków nie będzie sprzyjał świątecznej atmosferze, przez co możesz narzekać na samopoczucie. Niestety, spadek formy może doprowadzić do konfliktu z przełożonymi. W miłości warto przejąć inicjatywę.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Lwy powinny dziś szczególnie uważać na wszelkie konflikty. Opanuj negatywne emocje i nie wywyższaj się w towarzystwie osób, które chcą Ci pomóc. Romantyczne spotkanie z bliską osobą może zmienić Twoje plany. Horoskop na 18.12.2019 nie wyklucza, że zdecydujesz się na poważny krok, jak przeprowadzka, albo... przyjęcie zaręczyn.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Nie unikniesz dziś pokus w postaci korzystnych ofert zawodowych, obiecujących lepsze pieniądze. Zanim opowiesz wszystkim o wielkich zmianach w swoim życiu, poproś o poradę osobę, która już teraz ma to za sobą. Niestety, Gwiazdy nie ujawniają, czy podejmiesz słuszną decyzję. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Wagi nie będą narzekać na nadmiar obowiązków. Prawdopodobnie nawet nowe, dość opłacalne projekty, odłożysz na nowy rok. Unikaj rozmów z osobami, które oszukały Cię w przeszłości. Przeprosiny nie są warte Twoich łez. Niespodziewana podróż zakończy się sukcesem i zyskiem, jeśli zachowasz ostrożność i wykażesz się rozsądkiem.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop na środę przewiduje zaskakująco szybkie rozwiązanie jakiegoś długotrwałego i złożonego problemu. Nie bądź dziś zbyt ufna, szczególnie w sprawach zawodowych – oficjalne dokumenty mają większą wartość niż zwykłe słowa. Natychmiast wzmocnij układ odpornościowy, jeśli poczujesz się przemęczona. Ukochana osoba chętnie się Tobą zaopiekuje.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Prawdopodobnie od samego rana będziesz czuła się nieswojo, ale Gwiazdy uspokajają, że już wieczorem sytuacja powróci do normy. Horoskop na środę nie przewiduje znaczących wydarzeń tego dnia, ale namawia do terminowości w najważniejszych sprawach. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Niestety, Koziorożce nie będą mogły liczyć na dobry dzień. Błędna decyzja z przeszłości ponownie wpłynie na Twoje życie, powodując przygnębienie i gorsze samopoczucie. Horoskop na 18.12.2019 nie ujawnia, jak długo może potrwać ten stan... Podpowiada jednak, że rozmowa z bliską osobą może wiele zmienić.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Przed Tobą dość spokojny dzień – powinnaś jednak wystrzegać się wszelkich afer i kłótni. Unikaj plotek i nie wtrącaj się w życie osobiste współpracowników. Bezkompromisowość w relacji miłosnej nie jest najlepszym sposobem na harmonię w związku. Ukochana osoba może Cię oskarżyć o brak zaangażowania.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Dziś możesz bezpiecznie podejmować wszelkie przedsięwzięcia. Twórcze podejście do obowiązków służbowych okaże się Twoim kluczem do sukcesu. Pochwała przełożonych może Cię jednak zaskoczyć – uwierz w siebie i w swoje możliwości, a osiągniesz jeszcze więcej. Samotne Ryby mogą dziś poznać kogoś wyjątkowego. 

horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.