horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co nowego wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na środę!

Przepowiednia na 11.12.2019

Redakcja VIVA! 11 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Gwiazdy przypominają, że wszystko, co nowe, to dawno zapomniane stare i kategorycznie sprzeciwiają się wszelkim ryzykownym eksperymentom. Znaki zodiaku powinny przestrzegać sprawdzonych zasad, aby osiągnąć sukces w możliwie najkrótszym czasie. Horoskop na 11.12.2019 namawia również do powstrzymania się od ryzykownych inwestycji.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Barany powinny dziś realizować marzenia. Warto jednak pamiętać, że osiągniesz to, czego chcesz, jeśli skupisz się na swoich realnych potrzebach, a nie ulegniesz iluzji zwycięstwa. Wolność wyboru będzie szczególnie pożądana w Twoim życiu osobistym. Unikaj wszelkich pokus.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Pomimo radosnej atmosfery, prawdopodobnie nie będziesz w zbyt dobrym nastroju. Wręcz przeciwnie, obciążenie pracą może negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. Pomimo trudności, kreatywne przedstawicielki znaku zrealizują najbardziej odważne projekty tego roku. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Horoskop na środę przewiduje dość spokojny dzień. Jedynie stan finansów może Cię rozczarować – straty okażą się zbyt duże, ale nie da się ich uniknąć. Postaraj się popracować nad swoim zdrowiem. Życie osobiste nie zaskoczy Cię niczym nowym, ale los szykuje niespodziankę...

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Horoskop na 11.12.2019 przewiduje, że Raki poświęcą dziś czas na przemyślenia o tym, co wcześniej nie miało znaczenia. Niestety, sama zapędziłaś się w ślepy zaułek, więc sama też musisz z niego się wydostać. Zanim zdecydujesz się na zawarcie jakiejkolwiek nowej umowy, przypomnij sobie o podobnych błędach z przeszłości. To nie przypadek, że otrzymujesz kolejną mądrą lekcję.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Nie zagłębiaj się w świat marzeń, ponieważ możesz stracić coś, co zawsze wydawało Ci się wieczne. Horoskop na środę nie odpowiada jednak na pytanie, czy chodzi o sprawy zawodowe, czy osobiste. Tak czy inaczej, Lwy nie powinny się dziś rozpraszać, ponieważ nawet najmniejszy błąd może mieć negatywny wpływ na ich przyszłość.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Jeśli przyłożysz się do swoich obowiązków, szybko zrealizujesz założone cele. Pomimo pozornie łatwej wygranej, nie ciesz się zbyt wcześnie – przed Tobą wciąż wiele nowych wyzwań. Jeśli chodzi o kłopoty osobiste, zaakceptuj chwilowy brak harmonii i nie próbuj z nim walczyć, w przeciwnym razie narobisz sobie jeszcze więcej problemów.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Horoskop na 11.12.2019 ostrzega Wagi, że nie powinny popisywać się dziś przed współpracownikami, aby później nie usprawiedliwiać się w oczach przełożonych. Jeśli nie masz czasu, aby zrealizować cokolwiek z założonych zobowiązań, lepiej powróć do tego w przyszłym tygodniu. Przyjaciel z dawnych lat spróbuje udowodnić swoją niewinność. Intuicja podpowie, czy możesz ponownie zaufać tej osobie.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Gwiazdy namawiają do spontanicznego urlopu – Twój organizm wymaga relaksującego i spokojnego otoczenia. Niestety, sprawy finansowe mogą Cię przytłoczyć, a puste konto nie wpłynie zbyt dobrze na Twój nastrój. Negatywne emocje będą Ci dziś towarzyszyć przez cały dzień, ale pamiętaj, że ukochana osoba nie ponosi za to odpowiedzialności i powstrzymaj się od uszczypliwych komentarzy.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Strzelce czeka dość napięty dzień. Na pewno nie będziesz narzekać na nudę w sprawach zawodowych. Podpowiedź Gwiazd: unikaj wszelkich plotek, pomówień i niepewnych informacji o osobach, które są Ci bliskie. Niefortunna ocena może zranić, a wtedy sytuacja obróci się przeciwko Tobie. Niektóre Strzelce zakończą długoletnie związki miłosne.

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Przed Tobą spokojny dzień, pełen ludzkiej życzliwości i harmonii. Skorzystaj z okazji i w rozsądny sposób zaplanuj najbliższą przyszłość. Jedynie wieczorna kłótnia z ukochaną osobą może Ci popsuć nastrój. Aby nie doszło do konfliktu, musisz zdobyć się na szczerą rozmowę i poważne wyznanie.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Samotne Wodniki mogą liczyć na cudowne chwile w życiu osobistym. Horoskop na środę nie wyklucza, że poznasz dziś osobę, która zmieni Twoją przyszłość. Gwiazdy nie przewidują zawirowań w Twoim życiu zawodowym, jednak nawet drobne straty finansowe będą dziś warte Twojej uwagi – mogą prowadzić do poważnych kłopotów finansowych.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Zadbaj dziś o komunikację z interesującymi ludźmi. Koniecznie trzymaj swoje emocje pod kontrolą, ponieważ mogą być szkodliwe nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego otoczenia. Jeśli jeszcze nie zaplanowałaś zimowego odpoczynku, dziś możesz trafić prawdziwą okazję. W miłości bez zmian. 

Horoskop 2020, horoskop ogólny
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.