horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Czy znaki zodiaku mogą liczyć na udany weekend? Oto Twój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 28.12.2019

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2019 05:55
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 28.12.2019 ostrzega znaki zodiaku, że wszelkie spory i nieporozumienia mogą przerodzić się w poważne kłótnie. Nie warto dziś ulegać żadnym prowokacjom. Gwiazdy namawiają na chwilę oddechu przed początkiem nowego roku.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: BARAN

Barany mogą liczyć na wyjątkowo dobry humor i przyjemne niespodzianki przez cały dzień. Pomimo drobnych potknięć w sprawach zawodowych, szybko zapomnisz o niepowodzeniu i skupisz się na rodzinie i ukochanej osobie. Wieczorem koniecznie spotkaj się z przyjaciółmi i krewnymi.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: BYK

Horoskop na sobotę ostrzega przed błędami w sprawach finansowych. Nie angażuj się w nowe projekty, jeśli nie jesteś pewna rezultatu. Bliscy zadbają o Twój komfort i chętnie udzielą właściwiej porady. Nie obawiaj się trudnych pytań – niewykluczone, że przeoczyłaś coś istotnego. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: BLIŹNIĘTA

Bliźnięta czeka dość napięty dzień. Horoskop na sobotę przewiduje, że zaczniesz poważnie rozważać swoje dotychczasowe osiągnięcia, skupiając się przede wszystkim na sprawach zawodowych. Być może jest to kwestia zmęczenia? Zastanów się nad krótkim urlopem u boku ukochanej osoby. Zmiana scenerii, nieznane dotąd doświadczenia i nowe znajomości Cię ożywią.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: RAK

Raki osiągną dziś wymarzony cel, jeśli okażą życzliwość wobec przyjaciół. Twoje wsparcie będzie niezwykle ważne, a porady trafne, dlatego będziesz mogła liczyć na podobną przysługę w najbliższej przyszłości. Gwiazdy uczulają samotne Raki – osoba, z którą spotykasz się od niedawna, może coś ukrywać.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: LEW

Horoskop na 28.12.2019 namawia Lwy do odważnych działań. Nawet drobna zmiana – również wizerunku – zmotywuje Cię do nowych zwycięstw. Krewni pomogą Ci się uporać z poważną kwestią finansową. Bliska osoba może oczekiwać więcej, niż jesteś w stanie dać.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: PANNA

Nie obrażaj się dziś na krytyczne komentarze najbliższych – większość z nich będzie całkiem uzasadniona. i Nie wnikaj w życie prywatne osób postronnych, ale skup się na swoich problemach osobistych. Twoja relacja miłosna wymaga zmiany na lepsze.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: WAGA

Nieprzyjemne nieporozumienie zepsuje Ci nastrój. Ukochana osoba może Cię zirytować powtarzającymi się pytaniami i niepotrzebnymi poradami. Postaraj się opanować negatywne emocje, ale nie pozwól nikomu na nadmierną ingerencję w Twoje życie.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: SKORPION

Horoskop na sobotę przewiduje doskonały dzień dla Skorpionów, które potrafią wykorzystać swoje talenty. Gwiazdy nie wykluczają, że poznasz dziś osobę, która zmieni Twoje podejście do rozwoju kariery. Czy nadszedł czas na coś zupełnie nowego? Intuicja wskaże odpowiedź.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: STRZELEC

Dziś będziesz w pełni cieszyć się życiem! Przyjemne niespodzianki, długo wyczekiwane spotkania i świąteczna atmosfera będą Ci towarzyszyć przez cały czas. Samotne Strzelce powinny szerzej otworzyć oczy – ktoś, kogo doskonale znasz, czeka na Twój ruch.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: KOZIOROŻEC

Koziorożce będą się interesować wyłącznie pieniędzmi i wszystkim, co z nimi związane. Niestety, taka pogoń za bogactwem może Cię zgubić. Nie zgadzaj się na niepewne transakcje finansowe, ponieważ ryzyko oszustwa jest dziś zbyt duże. W miłości okaż więcej czułości. Bliska osoba doceni Twój gest.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: WODNIK

Nie powinnaś zgadzać się na zmiany, które nie wniosą zbyt wiele do Twojego życia. Bądź mądrzejsza i rozważ każdą swoją decyzję kilka razy. Nieoczekiwana propozycja ukochanej osoby skłoni Cię do przemyśleń. Gwiazdy będą po Twojej stronie.

HOROSKOP DZIENNY 28.12.2019: RYBY

Zanim udasz się na zasłużony odpoczynek, dopilnuj wszystkich obowiązków zawodowych – rywale czekają na Twoje potknięcie i chętnie wykorzystają Twoje roztargnienie. Twoja relacja miłosna stanie się dziś mocniejsza, dzięki niespotykanej czułości i wrażliwości ukochanej osoby. Szczerze opowiedz o swoich uczuciach, a harmonia zagości w Twoim związku na dłużej. 

Horoskop, 2020
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.