horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Co nowego wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 14.12.2019

Redakcja VIVA! 14 grudnia 2019 05:35
horoskop codzienny
Fot. stock.adobe.com

Horoskop na 14.12.2019 ostrzega, że znaki zodiaku nie powinny podejmować dziś odpowiedzialnych decyzji. Ryzyko popełnienia błędu jest zbyt duże. Również sprawy miłosne nie dostarczą pozytywnych emocji.

HOROSKOP DZIENNY: BARAN

Gwiazdy zalecają Baranom planowanie długoterminowe. Twoje pomysły nie są pozbawione wad, ale pomimo to na pewno się sprawdzą. Skorzystaj z okazji i wypróbuj nową jakość. Niewykluczone, że zdecydujesz się na rozwój osobisty – kursy, szkolenia, lub inne sposoby na naukę. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: BYK

Zwróć większą uwagę na potrzeby ukochanej osoby – prawdopodobnie potrzebuje Twojego wsparcia. Jeśli nie jesteś pewna, czy Twoje porady mają sens, mów to, co podpowiada Ci serce. Nie zawsze musisz być realistką... Domowe sprawy z kategorii „pilne” powinny dziś być Twoim priorytetem.

HOROSKOP DZIENNY: BLIŹNIĘTA

Trudne zadania nie powinny Cię przerażać. Gwiazdy nie ukrywają, że sukces w znakomity sposób wpłynie na Twoją pewność siebie. Pamiętaj również, że pieniądze nie zawsze są najważniejsze – skup się na radości, jaką poczujesz ze względu na satysfakcję i poczucie równowagi. W miłości unikaj sporów. Ukochana osoba może Cię źle zrozumieć.

HOROSKOP DZIENNY: RAK

Przed Tobą dość trudny dzień. Jeśli zaniedbałaś ostatnio obowiązki służbowe, właśnie dziś będziesz musiała się z nich wywiązać. Nie unikniesz więc nadmiaru pracy, ale rezultat może Cię pozytywnie zaskoczyć. Nadmierna krytyka nie wpłynie dobrze na Twoją relację z drugą połówką.

HOROSKOP DZIENNY: LEW

Lwy powinny zastanowić się, czy nie marnują czasu na osoby, które nie są tego warte. Intuicja podpowie, czy dokonujesz dobrego wyboru. Horoskop na sobotę podpowiada, że warto wykorzystać ten dzień na relaks. Wieczorna niespodzianka, przygotowana przez ukochaną osobę, udowodni, jak wiele was łączy.

HOROSKOP DZIENNY: PANNA

Chociaż niektóre projekty wydadzą Ci się dziś skomplikowane, wciąż musisz je zrealizować. Właśnie od nich zależny będzie Twój sukces w przyszłości. Jedyna porada Gwiazd: nie pozwól sobie na nadmierne przemęczenie. Chwilowy brak harmonii w relacji miłosnej może objawiać się nieporozumieniami i obojętnością bliskiej osoby.

HOROSKOP DZIENNY: WAGA

Przed Tobą spokojny, ale nieco przytłaczający dzień. Horoskop na 14.12.2019 nie wyklucza, że ze względu na trudny tydzień, poczujesz się wyczerpana. Prawdopodobnie będziesz musiała zmierzyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami nieprzemyślanej decyzji z przeszłości. Pomimo dość przygnębiającej atmosfery dnia, wieczorem poczujesz się lepie – pomoże szczera rozmowa z ukochaną osobą.

HOROSKOP DZIENNY: SKORPION

Horoskop zaleca Skorpionom odpoczynek. Nie obawiaj się o ewentualne zaległości – poradzisz sobie ze wszystkim, ale nie powinnaś poświęcać zdrowia. Twoje życie miłosne może Cię nieco rozczarować. Pamiętaj jednak, że nie tylko Ty powinnaś pracować nad związkiem. Bądź bardziej realistyczna i jasno określ swoje potrzeby.

HOROSKOP DZIENNY: STRZELEC

Jeśli zyskasz sojuszników, na pewno odniesiesz sukces. Odpowiednie wsparcie pomoże Ci wygrać walkę z najzagorzalszym rywalem. Nie upieraj się więc przy swoich rozwiązaniach, ale uważnie posłuchaj porad bardziej doświadczonych osób. Gwiazdy przewidują przyjemny wieczór u boku ukochanej osoby. Być może spełni się jedno z Twoich najskrytszych marzeń...

HOROSKOP DZIENNY: KOZIOROŻEC

Koziorożce mogą narzekać na poważne problemy zdrowotne – pamiętaj, że jeśli nie rozpoczniesz leczenia na czas, nie uzyskasz efektu. W żadnym wypadku nie planuj na dziś długich podróży, a w kwestiach finansowych polegaj tylko na sobie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP DZIENNY: WODNIK

Prawdopodobnie zdecydujesz się na romantyczne wyznanie i ujawnisz swoje uczucia. Gwiazdy nie ujawniają jednak, czy osoba, na której Ci zależy, odpowie wzajemnością... Horoskop na sobotę sugeruje, że to doskonały dzień na wprowadzenie pewnych zmian w Twoim życiu. Zdrowie i ogólne samopoczucie zasługują na Twoją szczególną uwagę.

HOROSKOP DZIENNY: RYBY

Ryby będą miały świetny nastrój, przez co szybko pokonają wszystkie przeszkody na swojej drodze. Twoje osiągnięcia zrobią niezapomniane wrażenie nawet na Twoich rywalach. Postaraj się zwalczyć pokusę i nie rzucaj się w wir nieprzemyślanych zakupów – tylko rozsądek pozwoli Ci uniknąć kłopotów finansowych. W miłości bez zmian. 

Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.